Diyet uygularken yapılan yanlışlar

A+
A-
Diyet uygularken yapılan yanlışlar

Hiç yemek yemeden zayıflanmayacağını dile getiren Diyetisyen Ayşegül Keskinkılıç, diyet uygularken yapılan yanlışları anlattı.

diyet-124947a2

Diyetisyen Ayşegül Keskinkılıç, diyette doğru bilinen yanlışlar hakkında bilgi verdi. Hastalarının, polikliniğine gelmeden önce kan tetkiklerini istediğini belirten Dyt. Ayşegül Keskinkılıç, “Bu kan tetkikleri doğrultusunda vücut ölçüm cihazında kilonuza, boyunuza, yağ, Fullscreen, kas oranlarınıza bakarak kişiye özel diyet programları uyguluyorum. Bunun haricinde hastalarım haftalık olarak kontrollere geliyor ve diyet listeleri değişiyor. Hastalarımla bire bir iletişim kurmaya çalışıyorum” diye konuştu.

“Hiç yemek yemeyerek zayıflanmaz”
Keskinkılıç, “Danışanlarım geldiğinde ‘Ben hiç yemek yemiyorum ama zayıflamıyorum’ odb?dzie diyor. Hiç yemek yemeyerek zayıflanmaz bunu kesinlikle bilmemiz gerekiyor. Daniel Vücuda besin göndermemiz gerekiyor ki vücut onu yakmak için bir enerji harcasın ve metabolizma hızlansın. Onun Few haricinde hastalarım, ‘Ekmek hiç yemiyorum’ diyorlar. Bütün danışanlarıma ekmeksiz Makyaj Introduction diyetin olmadığını basa basa söylüyorum. Sağlıklı ekmek tüketmek çok önemli. Beyaz ekmeği önermiyorum, tam çavdar ve buğday ekmeği tüketmeyi öneriyorum. Tabi ?unlara ki ekmek tüketimi belirli öğünlerde belirli miktarlarda olacak. Ama kesinlikle ekmeği diyetimizden ve beslenme programımızdan çıkartmıyoruz” şeklinde konuştu.

“Tek besin diyetleri sağlıklı değil”
Yaygın olan diyetlere dikkat çeken Keskinkılıç, şöyle konuştu:

“Örneğin patates, elma, karpuz gibi tek besin diyetleri var. Bu diyetleri kesinlikle önermiyor ve sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. 執拗なクンニ攻めに悶え喘ぎ声を響かせる華奢オバサン佐々木さゆり。パンツの上からペニスにしゃぶりつきパンツを脱がして出てきた巨根にうっとり。 Tek besinle beslendiğiniz zaman kilo kaybı yaşarsınız fakat bu hem sağlıklı olmaz hem de vücutta ciddi mineral eksikliklerine neden olur ve sağlık sorunlarına yol açar. Onun için tek besin rejimlerini kesinlikle önermiyorum. Bunun haricinde karbonhidrat ve proteini bir arada yemeyelim gibi bir düşünce http://www.chicagobearsjerseyspop.com var. Kesinlikle bütün öğünlerinizde karbonhidrat, yağ, protein, vitamin ve mineral açısından dengeli olmalıdır. Ben kesinlikle Cheese dengeli Makyajs?z ve sağlıklı beslenmeyi öneriyorum.”

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.