Kendinize en uygun ruju seçerken şunlara dikkat edin…

Kendinize en uygun ruju seçerken şunlara dikkat edin…

Kızlar bu makale tamamen sizlere adanmıştır ? Ruj, hepinizin bildiği gibi, makyajın en önemli malzemesidir. Ama yine de bir çok kadın school kendi ten rengine en uygun ruj renginin ne olduğunu hala bilmemektedir. Ama merak wholesale jerseys etmeyin biz sizler için buradayız. İşte ruj seçimi için ipuçlarımız;

Ten rengi : Ten rengine karar vermek 2 ruj seçimindeki en önemli wholesale NFL jerseys etkendir. Örneğin açık renkli АБО kadınlar kan kırmızısı, pembe ve şeftali tonlarını tercih edebilirler. Buğday tenli kadınlar, koyu kırmızı, kiraz ve kayısı renkleri son olarak koyu tenli kadınlar kızıl kahve, koyu kiraz ve koyu kayısı renklerini tercih edebilirler.

Günlük makyaj : Günlük ruj kullanımında hem kıyafetiniz hem de ten renginize uygun на tonu seçebilirsiniz. Kırmızı ruj hem günlük hem özel günlerde kullanılabilir fakat aynı zamanda ten wholesale NFL jerseys renginize en çok dikkat etmeniz gereken sac renktir.
Son olarak rujunuzu alırken mutlaka önce wholesale MLB jerseys testerını deneyin ki eve cheap nba jerseys gelince hayal kırıklığı yaşamayın ?

makyaj

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.