Ebru Gündeş’ten yasak aşk bombası! Bu fotoğraf ele verdi

  • Magazin
  • 08 Kasım 2016
  • 13 KEZ OKUNDU
Ebru Gündeş’ten yasak aşk bombası! Bu fotoğraf ele verdi

Takvim Gazetesi’nde yer alan özel habere göre Ebru Gündeş’le Amerika’da tutuklu bulunan eşi Reza Zarrab’ın yılan hikayesine dönen boşanmasıyla ilgili ortaya bomba bir iddia atıldı. Zarrab’la 6 yıllık evliliğini bitirmek için boşanma davası açan Gündeş’in bir süredir kaleci Ufuk Ceylan’la yasak aşk yaşadığı iddia edildi.

İddialara göre; eşinden boşanmak istemeyen Reza Zarrab, yasak aşk iddiaları kulağına gelince devreye avukatlarını soktu. Genç işadamının avukatı Şeyda Yıldırım, iddialara göre ekibiyle birlikte adeta dedektif gibi Gündeş’in peşine düştü. Yine iddialara göre ünlü sanatçı, Başakşehirspor’un yedek kalecisi Ufuk Ceylan’ın Ataköy’deki evinden çıkarken özel dedektifler tarafından görüntülendi.
En çarpıcı iddia ise Ceylan’ın Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş’e düğün hediyesi olan Kanlıca’daki yalısından çıkarken dedektiflerin objektiflerine yansımasıydı. Avukatları aracılığıyla bu şok fotoğraflara ulaşan Reza Zarrab’ın sessizliğini koruduğu ve bir sonraki hamlesini yapmak için tetikte beklediği de konuşulanlar arasında…
Bu arada Ufuk Ceylan’ın son dönemde Ebru Gündeş’in Antalya ve Kıbrıs gibi yerlerde verdiği konserlerini hiç kaçırmadığı da bir diğer detay….

Bu fotoğraf ele verdi..

ebru-gundesle-amerikada-tutuklu-bulunan-esi-reza-zarrabin-yilan-hikayesine-donen-bosanmasiyla-ilgili-ortaya-bomba-bir-iddia-atildi-takvimin-h

 

 

loading...
loading...
loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ