3 Adam’ın Kerimcan Durmaz’lı skeci şimdiden sosyal medyada olay oldu! Üstüne bir de Aleyna Tilki gelince…

A+
A-
3 Adam’ın Kerimcan Durmaz’lı skeci şimdiden sosyal medyada olay oldu! Üstüne bir de Aleyna Tilki gelince…

3 Adam, küçüklüklerinden beri çok yakın 3 arkadaş olan Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç tarafından sunulan talk show programı.

3 sunucu ve 1 konuk olarak uyguladığı formattan aldığı 3+1 adıyla Star Tv’de 18 Mayıs 2013’te yayına başlamış, Acun Medya’nın satın alması ile 5 Ekim 2013 tarihi ile program ile birlikte adı 3 Adam olarak değişmiştir. Program 2014 Eylül itibari ile TV8 kanalında yayın hayatına devam etmektedir. Ayrıca program 1 kez de survivor özel bölüm yapmıştır. Ev tadında 3 Adam adlı talk show programı yayınında vtr ve skeçler de yapmaktadır.Bazı skeçler O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz, survivor gibi tv8 yarışmalarına da konuk olunarak çekilmektedir. Yetenek Sizsiniz Türkiye birincilerinden illüzyonist Kıvanç ve Burak her bölüm şaşırtıcı illüzyon gösterileriyle programda yer almaktadır. Bir süredir program çarşamba geceleri TV8 ekranlarında yayınlanıyorken, birçok seyircinin isteğiyle artık cumartesi geceleri yayınına devam edecektir.Programın 3.sezonunun son 10 bölümü bant olarak yayınlanmıştır.

3 ADAM’IN KERİMCAN DURMAZ’LI SKECİ ŞİMDİDEN SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU!

Kerimcan Durmaz, Aleyna Tilki ve Ufuk Özkan’ın konuk olacağı 3 Adam 4. bölümü için yayınlanan fragman program takipçilerinde büyük merak uyandırdı. Kerimcan Durmaz’ın 3 Adam skecinde yer aldığı programda bakın sosyal medya fenomeni ekranlarda nasıl yer alacak. 3 Adam yeni bölümüyle bu akşam 20:00’de TV8 ekranlarında olacak.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.