Kanserin düşmanı limon karbonat kürü

A+
A-
Kanserin düşmanı limon karbonat kürü

İnternet’te FitLife.tv sitesinde kolay ve çok etkili olduğu iddia edilen bir karışım buldum. Önce yazıyı sonra da karışımın tarifini paylaşıyorum. Yalnız lütfen aklınızdan çıkarmayın bu bir ilaç değildir, bir evde yapılan bir karışımdır. 

İnternet sitesindeki yazıda şunlar anlatılmaktadır:

Büyük ilaç şirketleri karı etsin diye kanser iyileştirilmiyor. Onlar kazansın diye kanserin çözümü olan limon ve narenciye açıkça söylenmiyor. Bu süreçte kanser vakaları katlanarak artıyor ve insanlar kanserden ölmeye devam ediyor. Oysa limonun antikanserojen olduğu uzun zamandır bilinmektedir. Limon kist ve tümör yok edici özelliğe sahiptir.

Son zamanlarda yapılan çalışmalar göstermiştir ki narenciye, özellikle limon, kanser önleyici olduğu gibi, birçok kanser çeşitlerini de iyileştiricidir. Limon, karbonat ile birleştiriğinde vücudun pH seviyesini normal hale getirir. Bu sayede kanser hücreleri çoğalamaz, vücuda dağılamaz.

Avrupa’da yapılan “vaka kontrol” çalışmasının sonucuna göre haftada 4 limon tüketen boğaz kanseri hastalarının yüzde 58’i kanseri yendi. Ağız kanseri hastalarının yüzde 53’ü, miğde kanseri olanların yüzde 31’i ve kalın bağırsak kanseri olanların yüzde 18’i kanserden kurtuldu. Yakın zamanlarda yapılan bir Amerikan araştırmasına göre, hormon replasman tedavisi almayan göğüs kanseri hastaları günlük 75 gram greyfurt (meyve veya meyvesuyu) tüketerek meme kanserini yendi. Her iki çalışma da başta limon olmak üzere tüm narenciye meyvelerinin kanser önleyici olduğunu tespit etti. Yineleyelim: Limonda limonoids olarak bilinen anti-kanser birimleri vardır. Bu nedenle limon, tüm narenciye içinde en önemli kanser-savardır.

UNUTMA! LIMONLU SU DA BIR MUCIZE!!!

Limon antibakteriyel bir meyvedir. Aynı zamanda antifungal (mantar önleyici) olarak bilinir. Miğde ve bağırsakta bulunan parazit ve kurtları öldürür. Limon kan basıncını dengeler, güçlü bir antidepresandır, stres giderici özellikleri vardır ve yatıştırıcıdır.

Bu yazının kaynağı nedir?

Büyük bir ilaç şirketinin belgelerine göre 1970 yılından beri yapılan tüm laboratuar deneylerinde limon:

  • 12 değişik kanser çeşidi ile meydana gelen kanserli hücreleri yok edebilir.
  • Tümörlerin yayılmasını önleyebilir.
  • Adriamycin, kemoterapi ve diğer narkotik ilaçlardan onbin kez daha etkindir.

Limon ve karbonat karışımı neden işe yarar?

Limon, karbonat ile birleştiğinde vücudun pH seviyesini dengeler ve bu sayede kanserli hücerleri yok eder, yayılmalarını önler. Karbonat diye bilinen madde kabartma tozu olarak ya da sodyum bikarbonat olarak da bilinmektedir. Ancak aliminyum içermeyen karbonat kullanılmalıdır.

Malzeme:

  • 2 çorbakaşığı taze sıkılmış limon
  • Yarım tatlı kaşığı karbonat
  • Bir su bardağı su

lemon-600x392Tarif:

  • Malzemeyi karıştırıp günde 4 kez içilmelidir.
  • Karbonat aliminyum ihtiva etmemelidir.
  • Bulunabilirse organik limon, daha etkindir.

Baking_Soda-600x399

Bu sitede anlatıldığı üzre, yukarıdaki karışım kanserli hücreleri öldürmekte oldukça etkin. Yineleyelim, tarifi verilen bu karışım belki hekimin uyguladığı kanser tedavisine destek olarak kullanılabilir ama tedaviyi bırakıp bu “ev yapımı” ilacı kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Ayrıca karbonat vücuttan vitamin ve mineralleri sömürür. Ve bazı ilaçların etkisini de azaltabilir. O nedenle böyle bir küre başlamadan önce 1. doktora danışın 2. bol su içmeyi alışkanlık haline getirin 3. dengeli beslenme alışkanlığı geliştirin.

Tüm kanser hastalarına şifa olması dileğiyle yazıyı paylaştık. Ama lütfen size verilen tedaviye ikame olarak kullanmayın. Hatta isterseniz, tedavi ile birlikte kullanmanızın uygun olup olmayacağınız doktorunuza danışın. Geçmiş olsun.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.