Tıp dünyası şokta! Şeker hastalığına Filipinli doktordan 5 dakikada çözüm!!

A+
A-
Tıp dünyası şokta! Şeker hastalığına Filipinli doktordan 5 dakikada çözüm!!

Diyabet tedavi edilmezse hayati sonuçlara yol açabilen çok ciddi bir hastalıktır. Bu hastalık her yaştan insanlar arasında daha yaygın hale geliyor ve en kötü yanı şeker hastalığı gelişirse ömür boyu tedavi  gerekecek. Hastalık ilerledikçe, böbrek hasarı, sinir hasarı, ampütasyonlar yani vücudun çıkıntı biçimindeki herhangi bir organının, özellikle de kol ve bacakların tamamen ya da kısmen cerrahi yöntemlerle kesilip alınması ve hatta körlüğe neden olabilir.

Uluslararası diyabet Federasyonu göre Filipinler dünyanın gelişmekte olan diyabetliler arasında başlarda yer alıyor. Kapsamlı araştırmalar yapılsa da şeker hastalığına hala çare bulunamamıştır. Fakat insülinin keşfinden beri yeni şeyler keşfedilmesi mümkün.

Ancak, Dr Jaime DyLiacco,

Metabolik tıp doktoru, diyabet için tedaviyi bulduğunu ve bunu yapmak için sadece beş dakika gerektiğini iddia ediyor. Filipinlerdeki 82 yaşındaki uzman doktor şeker diyabetin  altı temel mineraller vücutta eksikliği için altta yatan neden olduğunu söylüyor. Buluşu diyabetle mücadele için gerekli mineralleri vücuda sağlayan özel bir tarifi tasarlanmış.

 

biber

Tarifte ihticayımız olanlar:

  • 12 Parça acı biber
  • 2 adet çiğ doğal yumurta
  • Yarım çay kaşığı deniz tuzu

Hazırlanışı

Biberleri ezin ve kesin ve çiğ yumurta ile karıştırın. Sonunda deniz tuzu ekleyin ve içersiniz. En iyi yanı, 5 dakikadan kısa sürede hazırlanabilmesidir, ancak mükemmel sonuçlar verir.

Diyabeti 5 dakikada tedavi eden karışım video

Acı biberin içinde bol miktarda “kapsaisin” adlı madde bulunur. Bu madde vücut için terapatik etki gösterir. Peki, nedir terapatik etki? Vücudun hassas, duyarlı ya da daha ileri boyutta hasta olan bölgeleri için sakinleştirici, iyileştirici etki göstermesi anlamına gelir.
Tip 2 Diyabet oluşumuna karşı koruyucudur. Koruyucu olmasının yanında diyabetik nöropati tedavisinde kullanılmaktadır.

Deneyin ve ne düşündüğünüzü bize söyleyin. İnsilün seviyeniz düştüyse bizimle mutlaka paylaşın.

Sizler için araştırmaya devam edeceğiz.

Siz sadece paylaşın ki herkes faydalansın.

Sağlıklı mutlu günler dileriz.

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.