Göz Görme kalitenizi % 97 Arttırma yöntemi

A+
A-
Göz Görme kalitenizi % 97 Arttırma yöntemi

Yaş  ilerledikçe, eşsiz organizmamız bozulmaya ve bizleri çok endişelendiren hastalıklara neden olmaya başlar. Doğal tıp, geleneksel tıbbın önüne geçmeye başladı ve bize gelecekte bedenimize ne olacağı konusunda fikirler vermeye başladı.

Gözümüz, zamanla etkilenen duyulardan biridir. Gözümüz muhtemelen sahip olduğumuz en önemli şey, çünkü gerçek dünyadan  bize  toplam bilginin yaklaşık %90’ını aktarıyor. Bu, bir şeyler öğrenmemize ve kendimizi savunmamıza yardımcı oluyor.  

Bilim, Görme kalitemizi iyileştirmek için kullanabileceğimiz gözlük ve kontakt lensleri oldukça geliştirdi.. Ancak gerçek şu ki, bir çeşit camla gözü dolandırıyorlar ve bu da kalıcı bir sorun haline geliyor. İşte bu yüzden burdayız! Gözlüğünüzü yalnızca birkaç hafta içinde atmanıza yardımcı olacak bir tarifi sunacağız ve tamamen doğal!

throw-away-your-glasses-only-using-this-one-ingredient-will-help-you-increase-your-vision-by-97

Bu doğal tavsiyenin sırrı, çoğunuzun bilmediği kökü safran üzerine kuruludur. Çoğunlukla mutfakta kullanılır. Araştırmacı Silvia Bisti, safranda bulunan doğal elementin görme bozukluğunu durdurup iyileştirebileceği sonucuna vararak, görsel sisteme entegre edilmiş hücrelerin çok kısa sürede daha sert ve dirençli hale gelmesini sağladı. 

bardak

Bu karışımı çay şeklinde almanız önerilir.

  • 1 gram safran
    1 su bardağı su

Su kaynamaya başladığında, safran ekleyin ve isterseniz, biraz da bal ekleyebilirsiniz. Gün boyunca veya geceleri uykudan önce iç.

Safran, görüşünüze yardımcı olmanın yanı sıra kanı da arındırır, trigliserit ve kolesterol seviyesini iyileştirir, kan dolaşımını geliştirir, artritin(iltihabi eklem hastalığı). tedavisinde yardımcı olur, öğrenmeyi ve bellek tutmayı geliştirir.

Mutlaka bu eşsiz bilgiyi paylaşalım

Sizleri için araştırmaya devam edeceğiz.

Sağlıklı mutlu günler dileriz..


 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.