Limonlu Ballı Su Mucizesi

A+
A-
Limonlu Ballı Su Mucizesi

365 Gün Limonlu Ve  Ballı Sıcak Su İçtim Ve Sonra Bir Şok Yaşadım..

Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan Crystal Davis,  1 sene boyunca aç karnına limonlu ve  ballı sıcak su içmeye karar verdi.  Vücudunda ne tür değişiklikler olacağını merak ediyordu.

Bu deney sonunda tam anlamıyla şok oldu.

dd

Grip olduğumda “birkaç yıl öncesine kadar eczanelerde  limonlu ve ballı içecekler satın alıyordum Tabii ki, bana çok yardımcı oldular, ama bu şeylerden aldığımda biraz şüpheci olduğumu itiraf etmeliyim. Ancak, gerçek limon suyu içmek oldukça farklıdır. Eczanelerde satın aldığınız toz olandan çok daha iyi ve sağlıklı.

Hasta olduğuma kendime dedim 12 ay boyunca bunu içeceksin. Eğer bu iksir herkesin iddia ettiği gibi vucüduma mucizeler yapacak mı merak ediyordum.

Ve şimdi çok mutlu olduğumu söyleyebilirim. Ben bir yıl boyunca bir soğuk  algınlık grip yaşamadım. Gribe yakalanıyor gibi olduğum zaman bile ilaç almadım. Bu karışımı seyahatlerde bile yanımda götürdüm. Çok faydasını gördüm.

Ayrıca, sabahları kahve içmeye gerek yok. Sabahları artık daha enerjiğim ve mutluyum. Uyandıktan sonra etkisi 1 saat sonra başlıyor. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

Genellikle klasik bir su  bardağına bir çay kaşığı organik bal kullanıyorum, yarım taze limon ve. Bu iksiri hazırlamak için önce suyu kaynatın ve bal çözüldüğü için biraz soğumaya bırakın. Şimdi limon suyu dökün ve hemen uyandıktan sonra bu iksiri için. Bazen limon suyu daha fazla veya daha az asidik olacak, bu nedenle eğer bu limonlu içeceğin lezzetini artırmak için fazladan bal eklemeye çekinmeyin çok ekşi ise bunu unutmayın. Ayrıca, yarım limon sizin için çok fazla ise, başlangıçta alışana kadar bir limonun çeyreğini kullanabilirsiniz.”

SABAHLARI BU ÇAY İÇMENİN YARARLARINDAN BAZILARI

ENFEKSİYONLARA KARŞI KORUR

Bu sabah yaptığın ilk şey olduğu için,  bu içecek sindirim sistemini uyarır ve kolon kanserine(bir tür bağırsak kanseri karşı korur  aynı zamanda diyebiliriz ki kabızlık sorunu kalkar. Ayrıca enfeksiyonlara karşı korur.

SİNDİRİMİ GELİŞTİRİR

Böylece vücudun kolayca zararlı  ve tüm yararlı maddelerin  ayıklamasına yardımcı olur. Limon karaciğerin daha fazla safra üretmesine yardımcı olur. Bu iksir herhangi bir enfeksiyona karşı koruyan antibakteriyel özelliklere sahiptir. Ayrıca,  mide ve vücuttan toksinlerin atılmasına ve serbest mukus üretimine yardımcı olur.

CİLDİNİZ DAHA PARLAK VE SAĞLIKLI OLACAKTIR

Limon cilt için birçok faydası vardır, ve aynı zamanda kan temizlemek yardımcı olur ve yeni kan hücrelerinin üretimini uyarır. Su ve bal antibakteriyel etkisi ve kollajen üretimini teşvik eder. Cildi gençleştirir!

Bu mucize kürün ingilizce anlatımı. Sizler için Türkçeye çevirdik..

İlaç şirketlerine inat sizler için doğal tedaviler araştırmaya devam edeceğiz..

Siz sadece paylaşın yeter.

Sağlıklı mutlu günler dileriz..

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.