Şeker hastalığına mucize çözüm

A+
A-
Şeker hastalığına mucize çözüm

ŞEKER HASTALIĞINA KESİN ÇÖZÜM OLDUĞUNU İDDİA EDİYORLAR!

DENEYEN VE FAYDASINI GÖREN İNSANLAR GÖRDÜK UMARIM SİZDE FAYDASINI GÖRÜRSÜNÜZ..

Yoğun araştırmalar ve elverişli deneylerden sonra pek çok yaşlı kadın ve erkeğin şeker hastalığına yüce mevla’nın yardımıyla ilaç bulundu.

Alınan ilacın niteliği ve miktarı aşağıda açıklanmıştır.

Malzemeler =
1. 100 gr BUĞDAY
2. 100 gr ARPA
3. 100 gr ÇÖREKOTU
4. 100 gr ÇAMSAKIZI

KULLANIM ŞEKLİ

Yukarıdaki miktarlar harman yapılıp üzerine 2 litre su ilave edilerek ateşte 10 dakika kaynatıldıktan sonra soğumaya terk edilecek, daha sonra süzgeçten süzülerek bir cam surahiye konulacak. Bu işlemlerden sonra hasta 40 gün süre ile her sabah aç karnına birer fincan içecektir. 40 gün tamamlandıktan sonra 3 gün daha gün aşırı içmeye devam ettikten sonra tedavi süresi tamamlanmış olacaktır. Bu işlemlerden sonra hasta daha önce yemesi yasak olan her şeyi Allah’ın (c.c.) izni ile çekinmeden yiyebilecektir.(HASTALARA YASAK OLAN ŞEYLERİ YEMELERİNİ ASLA TAVSİYE ETİYORUZ!)  Çünkü hastalık tamamen iyleşmiş olacaktır. Bu reçete eline geçen kişinin reçeteyi bir başkasına ulaştırmasını din kardeşliğimizin bir gereği olduğunu lütfen unutmayalım.

Not: Çam sakızı dışında kalanların kaynatılmadan önce kırılarak, ezilerek kaynatılmasının daha rahat olacağını lütfen unutmayalım. İş bu reçeteyi size sunan Halil AĞIRKAN ve İsmail CENGİZ kardeşlerinizi de dualarınızla lütfen unutmayınız.

ALLAHIN İZNİYLE VESİLE OLURUM İNŞALLAH.

NOT: Arkadaşlar ben canlı şahidiyim benim abim 10 yıldır şeker hastası idi yukarıda ismi olan İsmail CENGİZ, Allahın izni ile bu ilacı kullanınca şeker kalmadı, eskiden 300 den aşağıya inmeyen şeker Allah’ın (c.c.) izni ile şimdi 100 ile 150 arasında duruyor, ben bu sıkıntıyı iyi bilirim bu yüzden vesile olabilirsem ne mutlu bana, yukarıdaki yazıyı abim söyledi ben yazdım bizede Halil AĞIRKAN abimizden medineden yollandı bu; inşallah sıhhatinize kavuşur bizlerdende duanızı eksik etmezsiniz

 
KAYNAK Halil AĞIRKAN İsmail CENGİZ

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.