Kanseri öldüren alkali su

A+
A-
Kanseri öldüren alkali su

Temel önemi:
Gıdaların genel ph seviyelerini 1900 lü yıllardan beri biliyoruz. Nobel ödüllü yazar Dr Otto Warburg 1931 yılında tüm kanserlerin %95inin arkalarında yatan nedeni asidik ortamların neden olduğunu keşfediyor.
Ayrıca kanserin, pH seviyesinin 7,36 veya daha fazla olduğu bir alkalin ortamda başarılı olamayacağını gösterdi.
En ideal ph seviyesinin 7.36 olduğunu söylüyor.

Vücudun aşırı asidik olması :
Sadece kanser gelişimine bağlı olmayan , aynı zamanda günümüzde muzdarip olduğumuz, diyabet, ostrapoz, kalp hastalığı ve neredeyse tüm diğer kronik hastalıklar gibi pek çok hastalığa neden olabileceğini bir asır önce iddia etti.
Alkali su ne demektir?
Fazla uzatmadan..
Suda bulunan hidrojen ve hidrosit iyonları miktarı, suyun asidik yada alkali özelliğini ortaya koyar. Eğer sudaki hidrojen iyonu fazlaysa su asidik, hidrosit iyonu fazlaysa alkali su olarak bilinmelidir. Bununla birlikte bilinmesi gerekn diğer bir bilgi ise suyun ph değeri 7 seviyesinin altındaysa aynı şekilde su asidik, 7 seviyesindeyse nötr ve 7’nin üzerindeki değerlerdeyse alkali su olarak bilinir.

Süt ürünleri, kümes hayvanları, beyaz un beyaz şeker, sentetik tatlandırıcılar, yumurta, siyah çay, gazlı içecekler (maden suyu hariç), cips, rafine tuz, fast food gıdalar, alkol sigara ve buna benzer tütün ürünleri, uyuşturucular, ketçap – mayonez, kızartmalar, kahve vb.. Bunların yanında öfke, kıskançlık gibi duygusal faktörler de şaşılacak şekilde asidik artıcı özellik gösterir.

Tarifi:

– Detoks Limon Suyu

– Malzemeler:

– 1 limon

– 1 zencefil kökünün çeyreği

– Yarım fincan nane yaprağı

– yarım salatalık

– su

– Yapılış

– Tüm malzemeyi doğrayın ve su ekleyin.

– Eğer malzemeyi en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, tek kullanımdan sonra çöpe at.

En iyi sonuç için sabah ilk iş iç.

 

Nasıl Çalışır?

– Lemon pH dengeleme özellikleri ile bilinir.

– Oldukça asidik bir tadı vardır, ancak, doğal olarak alkalin ve vücut dengesini korumaya yardımcı olur.

– Güçlü bir dezenfektan ve antibakteriyel bir bileşik, kötü nefes, Kolera tedavisine yardım eden ve 22 anti-kanser özelliği vardır.
Taze organik sebze yiyerek düşük enerji, yorgunluk, sindirim sorunları, kilo alımı ve diğer bir çok sorun ortadan kalkar..

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.