Yatmadan Önce Bu karışımı İçin ve Gün Boyu aldığınız Her zehiri atın!

A+
A-
Yatmadan Önce Bu karışımı İçin ve Gün Boyu aldığınız Her zehiri atın!

Yatmadan Önce Her Gece, Bu Karışımı İçin: Gün boyunca aldığınız zehirleri vücuttan temizleyecek. Uyurken Bu tarifi tam 8 saat boyunca yağ eritir.. Bazı karışımlar müshil etkisi yarattığı için, normal bir yağ yakan karışımdan daha fazla etki gösterir.
Midedeki ve bacaklardaki yağlar en zor yanan yağlardır. Bu karışım iki bölge için de etkili. Hatta, ikisi aynı anda yaktığı için ne etkiler yapabilir düşünsene?

Ayrıca, uyurken vücut yağ yakar, bu nedenle uzun süre uyursanız vücudunuz için daha iyi. Özellikle 8 saat iyi bir süre. Bununla birlikte, uyku esnasında vücut kasları korur ve geliştirir, ancak yağlanmak için hiçbir şey yapmaz.
Bu nedenle, yağ yakmaya başlamak için metabolizmanın iyileştirilmesi gerekir; yani uykuda bile olsa vücudunuz sindirime devam etmelidir. Bu nedenle bu karışım sizin için en doğru olanı! Bu nedenle, uykuya gitmeden önce birkaç saat yemek yemiyorsanız ve bunun yerine bu karışımı içerseniz, vücut yağı hiç olmadığı kadar erimeye başlayacaktır ve bu kanıtlamıştır!

Yatmadan bir saat önce, bunları karıştırın

Malzemeler

  • Yarım limon
  • Maydanoz 1-2 tutam maydanoz saplarıyla beraber
  • Yarım çay kaşığı Tarçın
  • 1 yemek kaşığı elma Sirkesi
  • Bir çay kaşığı bal
  • 1 bardak ılık su

Tarif

Maydonozları iyice temizleyin doğrayın
Blendır varsa kolay karışır. Yoksa bir bardak içinde karıştırın
Etkisini çabuk görmek isteyenler Akşam yemeğini bu karışımla değiştirsin ve vücudunuza son derece fayda sağlayacaktır; yani, istenmeyen yağlarınızı çabucak Eriteceksiniz!

Takıldığınız yerleri çekinmeden sorabiliriniz. Zevkle yanıt vereceğiz.

Mutlaka paylaşalım ki herkes faydalansın!

Sağlıklı mutlu günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.