Antibiyotikten 10 kat güçlü karışım

A+
A-
Antibiyotikten 10 kat güçlü karışım

Bu Mucize Karışım Antibiyotikten 10 kat daha güçlü. Organizmadaki tüm enfeksiyon ve bakterileri öldürür!

Kışın sonu olmasına rağmen, sürekli soğuk algınlığına ve gribe karşı savaşıyoruz. Yani, hava değiştikçe, vücudumuz çok sayıda enfeksiyon ve bakterilerin hedefi haline gelir ve dolayısıyla bağışıklık sistemimiz zayıflar ve artık hepsine karşı koyamaz..

Bu durumda, antibiyotikleri kullanabilirsiniz, ancak çok sayıda yan etkiye neden olabilir ve bazı durumlarda, bazı ilaçlar dirençli virüslere karşı savaşamazlar. Öte yandan doğal ilaçların daima en iyi seçenek olduğu kuşkusuzdur, çünkü yan etkilere neden olmaz ve bağışıklık sistemini etkili bir şekilde artıracak ve sağlığınızı koruyacaktır. Birçok durumda, doğal ilaçların antibiyotiklere veya diğer reçeteli ilaçlara göre daha iyi etkileri olduğu kanıtlanmıştır.

Bugün, astım, bitmeyen öksürük, boğaz ağrısı, solunum organlarının enfeksiyonları, kronik bronşit ve nefes darlığı vakalarında antibiyotiklere göre 10 kat daha etkili olabilen bu doğal mucizenin yararlarını ortaya çıkarıyoruz..

Dahası, bu doğal tarifi, hepinizin mutfağında olan yalnızca 3 besin maddesi içeriyor.

İçindekiler:

  • Yarım su bardağı organik bal
  • Çeyrek su bardağı organik elma sirkesi
  • 1 baş sarımsak

Yarım su bardağı su  Hazırlama metodu: Önce, sarımsağı ezin veya parçalayın. Ardından, tüm malzemelerle karıştırın ve karışımı kavanozda saklayın. Koyu  olması için gece boyunca dinlendirilmeli. Ertesi sabah, şurubu kaşık yardımıyla malzemeleri iyice kavanozun dibine bastırın ve karanlık, serin bir yerde saklayın.

 

Kullanım

Bağışıklık sistemini artırmak için bu ilaç kullanıyorsanız, günlük olarak bu mucizevi şuruptan 1 çay kaşığı düzenli olarak almalıdır. Belirli bir sağlık sorununu tedavi etmek için kullanıyorsanız iyileştiğinizi hissedene kadar sabah ve akşam bir çorba kaşığı  alınmalıdır.

Sağlığa yararları 

Organik bal zengin bir vitamin, mineral ve enzim kaynağıdır ve bir antioksidan olarak görev yaptığı için serbest radikallere karşı başarıyla savaşır. Ayrıca, soğuk algınlığı, öksürük veya boğaz ağrısı durumunda büyük bir rahatlama sağlayacak güçlü anti-inflamatuar ve antibakteriyel özelliklere sahiptir.

Öte yandan, elma sirkesi de güçlü antibakteriyel ve antiviral özelliklere sahiptir, bu nedenle bağışıklık sistemini güçlendirir ve virüslere ve bakterilere karşı mücadelede yardımcı olur. Elma sirkesi de eser mineralleri, enzimleri ve bakterileri zenginleştirerek tüm vücudun sağlığını arttırır.

Sarımsak, solunum sorunları problemlerinde binlerce yıldır kullanılan popüler bir doğal ilaçtır. Sarımsak güçlü antiviral ve antibakteriyel özelliklere sahiptir ve bağışıklık sistemini uyarır. Dahası, yeni ve mutasyon geçiren virüslerle mücadelede son derece önemli olan virüslerdeki mutasyon değişikliklerini önleyebilir. Bu güçlü özellikler içerdiği bir bileşik olan ve antibiyotiğe göre 10 kat daha güçlü olan allicin kaynaklıdır. Tüm bunlardan dolayı, sarımsak gerçek bir doğal ilaçtır ve iltihaplara ve bakterilere karşı mücadelede son derece yararlıdır. Kullanımı önemli ölçüde sağlığımızı düzeltir ve bizi ferahlatır..

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.