İbrahim Saraçoğlu’ndan Şeker hastalarına ve zayıflamak isteyenlere kür

A+
A-
İbrahim Saraçoğlu’ndan Şeker hastalarına ve zayıflamak isteyenlere kür

Prof Dr İbrahim Saraçoğlu Diyanet tv’de uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve çalışmalarını tamamladığı Zayıflama kürü ve şeker düşürme kürü ıhlamur, altın otu, kuşburnu çayı tarifi verdi. Zayıflamak için ıhlamur, altın otu, kuşburnu çayı, kanda bulunan ve iştah kesen Leptin hormonu seviyesini yükselterek zayıflamayı sağlıyor.

Ancak Prof İbrahim Saraçoğlu bu kürü uygulayacak kişilerin içinde lezzet artırıcı katkı maddeleri (çin tuzu olarak bilinen monosodyum glotamat veya aspartan) katılmış hazır gıdaları kesinlikle tüketmemelerini tavsiye ediyor. Çünkü bu lezzet artırıcı olarak lanse edilen katkı maddeleri kanda bulunan açlık hormonu olarak adlandırılan Ghrelin hormonu seviyesini yükselterek kişilerin daha çok yemesini sağlıyor.
Zayıflatıcı ıhlamur, altın otu, kuşburnu çayı tarifi
Malzemeler:
* 10 gram Ihlamur
* 10 adet Kuşburnu
* 5  gram Altınotu

Hazırlanışı: Bir litre suyu kaynattıktan sonra içine 10 gram ıhlamur ve 10 adet Kuşburnu (Çatlatarak veya bıçakla çizerek) koyun ve 5 dakika kaynatın. 5 dakika dolunca içine 5 gram Altın otu ilave edip 5 dakika daha kaynatın. Ardından ocaktan alın. birkaç dakika demlenmesi için bekledikten sonra bir kaba süzün. Elde ettiğiniz bu çayı üçe veya dörde bölerek gün içinde tüketin.

Zayıflatıcı çayı içtikten bir saat sonra günde iki defa bir kase çilek, ahududu veya frambuaz tüketin.

Bu kürü en az bir ay süre ile uygulayın.

Not:
* Tatlandırmak amacıyla çaya hiç bir şey ilave etmeyin.
* Her gün taze olarak hazırlayın.
Anlatım videosu için tıkla

Bu muhteşem bilgiyi herkesle paylaşalım..

Sağlıcakla kalın dostlar.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.