Kansere Karşı Bal Çörek Otu Karışımı

A+
A-
Kansere Karşı Bal Çörek Otu Karışımı

Uzmanlar çörek otu ve bal karışımının tam bir kanser ilacı olduğunu söylüyor.

En son yapılan bilimsel araştırmalara göre süper besin olarak tanımladıkları çörek otu resmen her türlü hastalığa iyi geliyor…

Çörek otu özellikle kansere karşı çok etkili. hemen hemen bütün kanser çeşitlerine iyi geliyor. Cilt, rahim, kemik, karaciğer, pankreas, mide, prostat, meme ve beyin kanserinden korunmak için düzenli şekilde çörek otu ve çörek otu yağı tüketmemiz gerekiyor.

Uzmanlar tarafından her seferinde sağlık deposu bu mucize besinin kanser hücrelerinin oluşumunu engellediği ve kötü huylu kanserli hücrelerin gelişimlerini, büyümeleri durdurduğunu veya yavaşlattığını vurguluyor.

Çörek Otu ve Bal Karışımı Her Türlü Hastalığa Şifa Oluyor..

Bilhassa çörek otunu bal ile karıştırdığınızda müthiş bir sağlık kaynağına dönüşüyor.  Bal ve Çörek otu karışımı vücuda güç verir, idrar söktürücüdür, kanser hücrelerini öldürür, sür artırıcıdır, iştah açar, mide yanmasını giderir, alerjik hastalıklara iyi gelir, kanı temizler, akciğer ve karaciğer için çok faydalıdır.

Ayrıca çörek otu ve bal karışımı her türlü soğuk algınlığına, gribal hastalıklara, ağrı ve sancılara, üst solunum yolu, bronşit tipi rahatsızlıklara, astım öksürük ve nefes darlığına çok iyi gelir.

Çörek otu Bal Karışımı Nasıl Hazırlanır?

200 gram çörek otu ile 1 kilogram kadar doğal süzme balı bir kaba koyarak karıştırın. Üzerini tülbent ile örtün. 3 gün yani 36 saat boyunca bu şekilde bekletin. Daha sonra elde edilen bu macundan günde 3 defa olmak üzere 1 tatlı kaşığı aç karnına tüketin.

Detaylı faydaları!

Çörek otu ve Bal Neye Yarar? Çörek Otu ve Bal Karışımı

Çörek otu ve bal karışımının vücuda kuvvet verici, iştah açıcı, idrar söktürücü ve süt arttırıcı etkileri vardır.

Çörek otu ve bal karışımı mide yanmalarını giderir.

Çörek otu ve bal karışımı alerjik durumlarda faydalıdır.

Gözleri güneşe ve güçlü ışınlara karşı koruyarak katarakt oluşumunu engeller.

Akciğer ve karaciğeri rahatlatmada etkilidir.

Ağrılarda, sancılarda, soğuk algınlıklarında, kronik bronşit ve üst solunum yolları, nefes darlığı, astım ve öksürüğe faydalıdır.

Zekâ geriliği ve sarada faydalıdır.

Kanın temizlenmesinde ve işeme zorluğunun giderilmesinde faydalıdır.

Değerli dostlar paylaşalım ki herkes faydalansın.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.