Kemikler,Eklemler,Hafıza,Görme Kabiliyeti,Ve İşitme Yeteneği Bu Doğal Tarif % 80 Geliştirir

A+
A-
Kemikler,Eklemler,Hafıza,Görme Kabiliyeti,Ve İşitme Yeteneği Bu Doğal Tarif % 80 Geliştirir

92 Yaşındaki Yaşlı Kadın. Kemiklerini, Eklemlerini, Belleğini, Görme Kabiliyetinini, Ve İşitme Yeteneğini Bu Doğal Tarifle % 80 Geliştirmiş

Yıllar içinde, sağlığımız her zamankinden daha hassas hale gelir. Özellikle her günün sonunda, bazı ağrılar veya rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Vücudumuzun etkili bir şekilde, eskisi gibi hızlı bir şekilde kendini yenileyemez. Görme kalitemiz düşer. Bu kür tüm bu hastalıklara çözüm olacak bir kürdür.

Yaşlılığın etkilerini kaldırmanın çeşitli yolları vardır. Aklımızı zinde tutmak için bulmaca çözme gibi zihinsel aktiviteler yapmalıyız. Yani sadece bu besin kürüyle yaşlılığın etkisini geçiremezsiniz. Zihnimizi de çalıştırmamız gerekir.

Bu karışım tamamen doğal ve beynimiz için gerekli tüm besinleri sağlayacak Öte yandan, bizim görme kalitemizi de düzeltecek.

MALZEMELER :

* Bal 3 Yemek Kaşığı

* Kara Turp ( Bayır Turbu ) 125 Gram

* Taze Zencefil Kökü 2 cm

* Toz Tarçın 2 Yemek Kaşığı

* Limon 4 Adet

 

YAPILIŞI :

Zencefili yıkayın ve dezenfekte edin. Turbu yıkayın ve kabuğunu soyun. İkisini beraber blendırda hamur kıvamına gelene kadar karıştırın 4 Limonun suyunu çıkarın. Limon suyunu blendırdaki karışıma ilave edin. 2 dakika daha karıştırın Son olarak Tarçın ve Balı Katın ve blendırda karıştırın

KULLANILIŞI :

Günde 2 defa bir yemek kaşığı alınır. Öğle ve Akşam yemeğinden önce. 3 Hafta devam edilir.

Tarçın ve Limon metabolizmayı hızlandırır, hızlı yağ yakmaya yardımcı olur.

Kullanılan bütün  maddeler tıp dünyasında kullanılmaktadır.

Öte yandan, bizim görüş kalitemiz ve işitmemiz, vitamin ve mineraller açısından zengin olmasının sayesinde geliştirir. Buna ek olarak, her ikisi de tarçın ve limon yardım metabolizmayı hızlandırır. Yağ yaktırır.

KAYNAK: Remedy dergisi

PAYLAŞIN .. İyiliğe Sebep Olan, İyiliği Yapmış Gibidir Hadis-i Şerif (Tirmizî ) ” Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir..

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.