90 yaşındaki doktordan gözleri iyileştiren kür

A+
A-
90 yaşındaki doktordan gözleri iyileştiren kür

Dünyadaki birçok insan göz sorunlarıyla uğraşıyor ve gözlük takmak zorundalar. Ve gerçek şu ki çirkin bir görüntü oluyor ve gözlerinizi iyileştirmiyor..

Göz sorunlarınızı zamanında tedavi etmezseniz, daha sonra ciddi bir sorun yaşayabilirsiniz. Bilinen bir Rus  cerrah olan Vladimir Petrovich Filatov’a göre, bu doğal ilaç, görme yeteneğini geliştirme sürecinde mutlaka gerekli olan bir şeydir.

 

Bu besinlerin göze iyi geldiğini iddia ediyor, ceviz, aloe Vera, limon ve bal.

Ve kolayca hazırlanabilir.

İçindekiler: –

100 gr. Aloe suyu –

300 gr. Balı

500 gr. Ezilmiş ceviz –

Limon suyu (3-4 limondan).
İlk olarak Aloe yaprakları temizlemelisiniz ve suyu sıkmadan önce sivri uçlarını çıkarmalısınız. Sonra, bu karışımı karıştırın. Karışımı : bir çorba kaşığı olacak şekilde günde üç defa tüketin ve az zaman sonra sonuçlarını göreceksiniz. Bu, gözlerinizi geliştirecek çok güçlü bir besindir. Öte yandan, tüm bedeninizi güçlendirecek ve genel olarak sağlığınızı iyileştirecektir. Not: Bu rahatsızlıklardan muzdarip olmanız durumunda bu doğal ilaçları tüketmeyin: gastrointestinal bozukluklar, akut böbrek hastalığı, tüberküloz, kadın sünneti organlarının hemoroidi ve inflamatuar süreçleri. Ayrıca, gebeliğin son üç ayında bulunan kadınlar bu karışımdan kaçınmalıdır. Son olarak, aloe veranın 2-3 yaş civarında olduğundan emin olun.
Okuduğunuz için teşekkürler,  beğendiğinizi umarız. Lütfen göz problemleri olan arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşınız özellikle facebookta paylaşmanız herkese ulaşması açısından önemli.

Sağlıklı mutlu günler dileriz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.