Siğilleri benleri Doğal Yoldan Yok Edin

A+
A-
Siğilleri benleri Doğal Yoldan Yok Edin

Siğiller, insan papilloma virüsünden (HPV) kaynaklanır, 100’den fazla çeşidi vardır ve deride değişikler oluşmasına sebebiyet verir. HPV’nin her bir türü herkesi farklı etkiler, bu da insanların bağışıklık sisteminin gücüne bağlıdır. Siğillere neden olan virüsler nispeten zararsızdır, fakat diğer HPV türleri ciddi sağlık problemlerini tetikleyebilir.

Siğillerin oluşmasına virüsler sebep olduğu için, vücudun diğer bölgelerine kolaylıkla yayılabilir ve hatta temasta bulunduğumuz insanlara da bulaşabilir. Siğilleri yok etmek için bir çok geleneksel tedavi yöntemi vardır, fakat bunlar her zaman %100 etkili olmayabilir ve herkes için aynı şekilde çalışmaz. Eğer geleneksel yöntemlerle siğilleri tedavi edemeyenlerdenseniz, aşağıdaki ev yapımı tedavileri denemek isteyebilirsiniz. Bunlar çok ekonomik, uygulaması kolay yöntemlerdir ve eğer düzenli uygularsanız siğilleri yok etmek için harika işler çıkaracaklardır.

Elma Sirkesi

Elma sirkesi, ilaç özelliği taşıdığından ötürü, evde uyguladığımız tedavilerde en çok kullandığımız maddelerden biridir. Çok ucuz olması bir yana, siğilleri yok etmede çok güçlü bir etkisi vardır. Fakat, sirke siğile sebep olan virüsü öldürmez, elma sirkesinin asidik içeriği, siğilin çıkıntılı, etli kısmını yok etmek için etkilidir.

İhtiyacınız olanlar:

  • 2 yemek kaşığı elma sirkesi
  • Top şeklindeki makyaj pamuğu veya pamuklu bez

Ne Yapacağım?

Pamuğu sirkeye batırın ve doğrudan siğile uygulayın. Gazlı bez ile sarıp, gece boyunca bu şekilde kalmasını sağlayın. Sabah gazlı bezi çıkarın ve en iyi sonuçları almak için tedaviyi her akşam uygulayın, 1 veya 2 hafta içinde sonuçları görmeye başlayacaksınız.

Fesleğen,

siğilleri yok etmek ve onlara neden olan virüsleri öldürmek için diğer bir etkili yoldur. Bu bitki antivirüs özelliğiyle bilinir, bu da siğillere karşı savaşmada çok etkilidir.

İhtiyacınız Olanlar:

  • ¼ bardak taze fesleğen
  • Gazlı bez veya bandaj

Ne Yapacağım?

Fesleğeni yıkayın ve hamur gibi olması için blendırdan geçirin. Siğile doğrudan uygulayın, ardından gazlı bez veya bandaj ile üzerini kapatın ve gece boyunca bu şekilde kalmasını sağlayın. Bunu 2 hafta boyunca her gün tekrar edin.

Ve en etkili yöntem! Kullanan hastalar %100 e kadar çözüm almışlar.

İncir sütü!

Körpe incir yapraklarının sütü siğile karşı etkilidir: Bu etkiyi sağlamak için körpe incir yaprağından sızan süt siğile sürülür.
• Körpe incir yapraklarının ezilmesiyle hazırlanan yara lapası, çıbanların olgunlaştırılması ve baş verip delinmesinde etkili olur.

Ayrıca kullanan bir takipçimiz anlatıyor..

Sigilin Olduğu Yere Incir Sütünü Sürüyosunuz. Ilk Başta Aciyo Azcik Hatta Hafiff Kanayabiliyo çünki Süt Yakiyo.incir Sütünü Nerden Bulacagiz çok Kolay Incir Yapragi Dahi Yeterli.yapragi Herhangi Bi Yerinden Kirildiğinda Dahi Süt çikiyo Zaten.anliycaniz Bir Yaprak Kirmaniz Yeter 5-6 Gün Sür.benim Iki Tane Vardi Sigil Ve şuan Iz Bile Yok.yatarken Sür.Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Lütfen paylaşalım özellikle facebookta sağlıklı mutlu günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.