AYAK MANTARINA DENENMIŞ DOĞAL ETKILI ÇÖZÜM

A+
A-
AYAK MANTARINA DENENMIŞ DOĞAL ETKILI ÇÖZÜM

Bir çok yöntemi denedim ayak mantarı inatcı olduğu için iyileşti gibi gözükür fakat tekrar ortaya çıkar. Toplumda bir çok kişide bu rahatsızlık vardır. Doktora gidersiniz ilaç ve merhem verir şunu kullan geçer der bir süre ortadan kaybolur sonra bakmışsınız tekrar ortaya çıkmış. Mantar ayakların kötü kokmasınada neden olur. Ayak mantarına ne iyi gelir, ayak tırnak mantarı tedavisi, ayakta mantar tedavisi ve tırnak mantarı gibi sorulara denenmiş etkili çözümü sizlere paylaşıyorum unutmayınki ayak mantarı iyileşse de tekrar başlar yani hijyene her zaman önem vermelisiniz.

Ayağınızda mantar varsa kesinlikle ayağınız çok kötü kokuyordur. Bu durum toplum içine girmenizi dahi etkiler. Misafirliğe gideceksiniz aklınızdaki düşünce acaba ayaklarımın kokusu rahatsız eder mi tabi rahatsız eder. Hem kendiniz rahatsız oluyorsunuz hemde misafirliğe gittiğiniz kişiler. Sadece koku değil ayaklarda sürekli kaşıntıda olur tabi kaşıntı herkezde olmayabilir. Ben yaş hamur mayasını denedim ilk denemede etkisini gösterdi. Hiç bir yan etkisi olmadığı için rahatlıkla deneyebilirsiniz. Ayak mantarına denenmiş en etkili iki yöntemi sizlere paylaşıyorum. Ayak mantarı tedavisi için yaş hamur mayası ve karbonatla yapacağınız doğal iki ayrı karışım.

Yaş hamur mayası tarifi

*** markete gidin yaş hamur mayası alın 1 litre ılık suya bir tane yaşmayayı ezin, ayaklarınızı 30 dakika bekletin hem ölü deriler gider, tırnaklarınız güzelleşir ve mantardan eser kalmaz.

1 hafta 2 günde bir kullanın sonucu görün.

Karbonat tarifi
Eczanelerde karbonat bulabilirsiniz. Bu yöntemde çok basit yukarıda anlattığımız tarifle aynı sayılır. Bir çorba kaşığı karbonatı bir litre ılık suya serpin karbonatın erimesi için iyice karıştırın. Hazırladığımız bu karışımın içinde ayaklarınızı yarım saat kadar bekletin ve ayaklarınızı iyice durulayın. Bir hafta boyunca bir gün arayla bu işlemi yapın. Bu işlemi yaptıktan sonra hergün ayaklarınıza ve ayakkabılarınızın içine karbonat serpin. Bu sayede ayak kokusu gider ve ayak mantarı iyileşir yeniden oluşmasıda engellenmiş olur.

Denenmiş bu iki tariften birini deneyin kısa zamanda etkisini göreceksiniz. Mantar oluşumunu engellemek için ayakları nemli bırakmamaya dikkat ediniz.

Mutlaka okuyun
Karbonat tarifini özellikle kendim denedim ilk denemede etkisini gösterdi ve kokudan eser kalmadı ilk etkisi bu oldu. Ayak mantarına karbonat tarifini zamanla bir gün arayla yapın ve sayfamıza tekrar ziyaret ederek yorum yazmazsanız size darılırım. 🙂

Mutlaka paylaş herkes faydalansın.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.