Vücut çatlak ve Varisleri ortadan kaldıran yöntem

A+
A-
Vücut çatlak ve Varisleri ortadan kaldıran yöntem

Ender Saraç çatlak kürü

Çatlakla ilgili olarak yapılacak olan bitkisel kürler sayesinde bu sorunun çözümünün mümkün olduğunu önemli olan sorunu çözmek değil çatlakların tekrardan oluşumu önlemektir asıl olan, bunun için olarak Ender Saraç çatlak tedavisi için önerdiği bitkisel kürleri sizlerle paylaşıyoruz.

Vücutta oluşan çatlakların tedavisi ; vücudunuzda çatlak olan bölgeyi ipek bir kese ile iyicene keseledikten sonra, 20 gram badem yağı, 20 gram kakao yağı, 20 gram kayısı yağı ve 20 gram gliserin, 10 gram çörek otu, 10 gram kantaron yağı, 10 gram zeytinyağı ve 10 gram keten yağını iyicene karıştırıp çatlak olan bölgeye sürün bu işlemi her gün yapın.

Karın ve bacak bölgesi için çatlak tedavisi ; bu işlemi de aynı şekilde çatlak olan bölgenizi ipek kese ile keseleyin kese işleminin ardından 20 gram kakao yağı, 20 gram badem yağı, 20 gram kayısı yağı ve 20 gram gliserin, 10 gram keten yağı, 10 gram saf zeytinyağı, 10 gram çörekotu yağı ve 10 gram kantaron yağını iyice karıştırın ve çatlak olan bölgeye masaj yaparak sürün, bu uygulamayı da çatlaklar geçene kadar her gün uygulayın.

Varis problemi olan hanımlar varislerinize bitkisel tedavi için not defterinizi hazırlayın ve alışverişe çıkmak için hazırlanın! Şimdi sizlerle; çok merak edilen, deneyenlerin olumlu sonuç alıp memnun kaldığı İbrahim Saraçoğlu kürü formülünü paylaşacağım…

İbrahim Saraçoğlu Varis Kürü

Kür malzemeleri:

  • -20 tane at kestanesi
  • -2 litre saf zeytinyağı

Hazırlanışı: 20 tane at kestanesini soyup blenderden geçirip toz haline getiriyoruz. Yağın içine koyuyoruz ve bir hafta bekletiyoruz. Beklettikten sonra bu karışımı varisli bölgeye sürerek aşağıdan yukarıya doğru masaj yaparak uyguluyoruz.

Varis için karışımlar:

  • Bir bardak suya 4 gr. rezene koyuyoruz. 10 dakika bekletip günde 2-3 bardak içiyoruz.
  • Çoban çantası bitkisini taze olarak doğrayıp bir kaba koyuyoruz. Üzerini örtecek kadar sirke koyup 10 gün güneşte bekletiyoruz. Daha sonra bu karışımı eldiven ile varisli bölgeye her gün masaj yapıyoruz.
  • 2 bardak suya 4 kaşık koyun otu bitkisi koyuyoruz ve 20 dakika kaynattıktan sonra posasını süzüp lapa haline getirerek varisli bölgeye uyguluyoruz.
  • Fındık ağacı kabuğu ile ceviz ağacı kabuğunu kaynatıp varisli bölgeye pamukla sürüyoruz.
  • 1 bardak suya 5 gr. At kuyruğu bitkisi koyuyoruz. 10 dakika bekletip her gün 2-3 bardak içiyoruz.

***Bu kürleri dönüşümlü olarak uygulayabilirsiniz.

Değerli dostlar siz düşündüğünüzden daha güzelsiniz.

Kendinize iyi bakın.

Sağlıklı mutlu günler dileriz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.