YAPRAKLARINI YAKIN MUCİZEYE ŞAHİT OLUN! GERÇEKTEN İŞE YARIYOR!

A+
A-
YAPRAKLARINI YAKIN MUCİZEYE ŞAHİT OLUN! GERÇEKTEN İŞE YARIYOR!

Defne çok amaçlı güçlü bir bitki. Zaferi ve başarıyı simgeler. öyle ki Olimpik Oyunlarda kazananların başına defneden taç takılır.. Siz de hayatınıza biraz başarı mı gelsin istiyorsunuz? DEFNE YAPRAKLARINI HER DAİM KULLANIN, YANIBAŞINIZDAN AYIRMAYIN..

Örneğin sıcak suyla doldurduğunuz küvete biraz defne yaprağı koyup banyo yapın veya  birkaç defne yaprağını ufalayıp tütsü gibi yakın. İş yerinizin çevresine defne serperseniz müşterileriniz artar, kasanın olduğu yere, altına ya da kasanın içine birkaç defne yaprağı bırakırsanız bereket ve bolluk artar.

Defne yaprakları ile evinizde de mucizeler yaratmak mümkün.

İhtiyacınız olan tek şey çakmak, kurutulmuş defne yaprakları ve çelik bir kap. Defne yaprağını tutuşturduktan sonra odanın içine sinen rahatlatıcı kokuyu hemen hissedeceksiniz.

10 dakika sonra tamamen gevşediğinizi hissedeceksiniz.

Eviniz için tam bir şifa!

  • Ayrica defne negatif enerjileri kovar ve pozitif olanlari ise ceker. Uzerinizde tasirsaniz negatif enerjilerden korunursunuz.
  • Eve asarsaniz, evinizdeki olumsuz enerjileri ve varliklari uzaklastirirsiniz. Defne ayni zamanda psisik iksirler ve bilgelik icin de kullanilir.
  • Ilham verici ruyalar icin yastiginizin altina birkac defne yapragi yerlestirin. Apollo’nun rahibelerince de kullanilirdi defne. Onlar defne cigneyerek meditatif bir duruma girerlerdi ve bayramlarda defneyi dekoratif süslemelerde kullanirlardi.

 

Defne yapraklarını tütsü olarak kullanacak birilerini tanıyor musunuz?

Yazıyı onlarla paylaşmayı unutmayın ve denemelerini sağlayın. Sağlıcakla kalınız.  

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.