Bu Sırları Ünlü Bir Doktor Ortaya Çıkardı: Bunu her gün yapın ve her hastalığın iyileşecek

A+
A-
Bu Sırları Ünlü Bir Doktor Ortaya Çıkardı: Bunu her gün yapın ve her hastalığın iyileşecek

Doktor Sladjana Velkov şu anda Suudi Arabistan’da yaşıyor ve çalışıyor. Suudi Arabistan, Hindistan, Kuveyt, İspanya, Avustralya, Makedonya, Sırbistan ve Bulgaristan’da doğru beslenme ve yaşam tarzı üzerine 100’den fazla eğitim verdi. Çiğ vegan gıdalarını, güneş ışığını ve çıplak ayakla yürümeyi en iyi şifa yöntemi olarak tanıtan bir tıp doktorudur.

Doktor Sladjana Velkov’a göre, vücudumuzu herhangi bir şeyden korumak zorunda değiliz. Bunun yerine, çiğ yiyecekler ve güneşle olan bağışıklığımızı yükseltmeliyiz. Bu yöntemi uygulamaya başlarsak, her hastalık hafif bir rahatsızlık yaratacaktır.

Dolayısıyla, yapmanız gereken tek şey genel sağlık durumunuzu iyileştirmek için bu tavsiyeleri kabul etmek ve uygulamaktır.

 

Güneşe Bak

Güneşin doğuşunda  ilk saatte veya gün batımından önce hemen güneşe 10 saniye bakın. 10 saniye ile başlayın ve her gün 10 saniye artar. Güneşe bakarken, çıplak ayakla kuru zeminde veya beton üzerinde durun.(Dikkat gün içinde asla güneşe bakmayın.Güneş ışınlarının zarar vermemesi için sadece gün doğarken ve gün batarken güneşe bakılmalı)

İçme Suyu Doğal Kaynak Suyu olsun

Doğal kaynak suyunuz varsa, yalnızca o suyu için. Bununla birlikte, bir kaynak suyu bulamıyorsanız, filtrelenmiş musluk suyu veya florür içermeyen suyu tüketin. Suyu içmeden önce, güneş enerjisini emmesi için güneş ışınlarına maruz kalan bir cam şişeye bırakın. Ancak gece boyunca bırakmayın. 

Dışarıda Düzenli Egzersiz Yapın

Temiz havada düzenli olarak haftada en az 3 kez düzenli egzersiz yapın.

Derin bir nefes al

Sabah ve akşam 20 dakika aralıklarla derin bir nefes al ver. Bunu temiz havada yapmalısın.

22: 00 – 02:00 arası yatın.

Güneş ritmini takip etmelisin. Vücudumuz  22: 00 – 02:00 saatleri arasında şifa veren hormonları salgılar ve bu nedenle yatağa girmek için en iyi zamandır.

Doğal Kozmetik Kullan

Herhangi bir ticari kozmetik kullanmaktan kaçının. Bunun yerine sadece doğal olanını kullanın.

Çiğ yiyecek tüketin

Diyetinizi geliştirin ve hayvan kaynaklı ürünleri tüketmeyin. Bunun yerine çiğ meyve, sebze ve tahıl yiyin. Üstelik, çiğ bitki gıdaları bağışıklık sisteminizi artırmakla kalmayıp aynı zamanda zihinsel yeteneklerinizi de geliştirir. 2 çorba kaşığı keten tohumu veya 2 çorba kaşığı taze toz haline getirilmiş keten tohumunu günlük olarak kullanın.

Yapay Tatlandırıcılardan Kaçının

Yemeklerinizde yapay tatlandırıcılar kullanmayın.

Bu gıdaları hayatınızdan çıkarın

Sigaralar, kahve, siyah çay, konserve yiyecek ve içecekler, alkol ve şekerden arındırılmış olmalıdır.

Olumlu ol

Her zaman gülün ve olumlu ol. Terapötik hormonlar(rahatlatıcı hormonlar) için bu çok önemlidir. Nefret, olumsuzluk, dedikodulardan kaçının. Olumlu,  mutlu insanlarla kendinizi sarın, o insanlarla vakit geçirin ve uzun ve sağlıklı bir yaşama kendinizi bırakın…

Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Sevdiklerinize bu yazıyı mutlaka paylaşın.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.