Kemoterapi ilaçları kadar etkili Dr Warburg yöntemi

A+
A-
Kemoterapi ilaçları kadar etkili Dr Warburg yöntemi

Bu içeceğin gerçek bir hayat kurtarıcı olduğu bilimsel olarak gösterildi, ancak çoğu insan bunu bilmiyor. Aslında ucuz ve erişilebilir bir şeyin bu içecek kadar etkili olabileceğine inanmak zor.Limon ve karbonat hakkında konuşuyoruz ve gerçekten kemoterapiden daha etkili olduğunu iddia ediyor Dr Warburg.Bu ikilinin kemoterapiden 10000 kat daha güçlü olduğu kanıtlanmıştır. Neden bize daha önce kimse bunu söylemedi? Muhtemelen, çünkü ilaç şirketleri sağlıklı insanlardan kar elde etmeyecektir.

Bu süper kolay anti-kanser tarifi nedeniyle, ilaç endüstrisinde milyarlarca dolar kaybedecek. Birçok çalışma, limonun anti-kanser meyvesidir olduğunu kanıtladı. Tümörleri ve kistleri öldüren vücudumuzu alkalileştirir. Kanser alkalin ortamda beslenemez, bu da büyümelerini durduracak ve yok edecektir.

Yine de, bu kombinasyonu alırken vücudumuz asidik ortam yaratan diğer yiyeceklerden kaçınmalısınız.(kötü beslenme gibi) Bu şaşırtıcı gerçek ilk olarak 1923 yılında Alman bilim adamı Otto Heinrich Warburg tarafından keşfedildi. Bu bilim adamı bu konudaki başarıları için Nobel Ödülü’nü bile aldı ancak insanlar hala doğruyu bilmiyorlardı.

Dr. Warburg ne keşfetti?

Dr. Warburg’a göre kanser, doğal olmayab yaşam tarzının bir sonucu olarak ortaya çıkıyor; bu da, asidik oluşturan gıdaların tüketilmesinin(kızartmalar şekerli içecekler gibi) ve fiziksel hareketsizliğin, oksijenin düşük seviyelerde olduğu asidik ortam yarattığını gösteriyor. Hücrelerin asitliği, hücrelerden oksijeni dışarı çeker ve yine asit ortamın oluşumuna yol açar.

Dr. Warburg açıkladı:“Vücudunuz çok asidik ise, oksijen yetersizliğine otomatik olarak sahip olacaksınız; Düşük oksijen seviyeniz varsa organizmanız asidik olacaktır; Asit ortamı oksijensiz bir ortamdır ” Bu da kanserli hücrelerin oluşmasına neden oluyor.

Fazla uzatmadan ”Kanserin oluşmasına 2 şey neden oluyor hücrelerdeki oksijen yetersizliği ve asidik ortam.”

Asit ortamına ve kanser oluşumuna neden olan şey nedir? Cevap çok basit: yemek. Günümüzde 20 yıl önce olmayan çoğu zararlı yiyeceği insanlar yiyiyor.

Kanserden kurtulmak için sağlıksız gıdalardan daha az miktarlarda yemeliyiz

 • Herhangi bir vitamin, mineral, yağ ya da protein içermediğinden işlenmiş şeker  türevlerini kullanmaktan kaçının. Rafine karbonhidratlar içerir ve pankreası olumsuz etkiler. PH değeri çok asidiktir.
 • Süt ürünleri gibi hayvan kaynaklı et ve gıdalardan kaçının.
 • Rafine un ve türevleri (kek, kurabiye, makarna) ve rafine edilmiş tuzdan kaçının.
 • Ekmek, margarin, konserve yiyecek, işlenmiş gıdalar, kafein ve alkolden kaçının. Sadece kayıt için, işlenmiş ve konserve aromalar, koruyucular, renkler vb. Içerir.
 • Genel olarak antibiyotiklerden ve ilaçlardan kaçının
 • Badem çok alkali bir besindir. Bolca tüketin.
 • Kepekli tahıllar: Sadece alkali tahıl darıdır. Her tahıl hafif asidiktir, ancak ideal diyetin belirli bir asit oranına ihtiyacı vardır, bu nedenle tahıllar orta derecede tüketilebilir. Tahılların tamamı pişirilip tüketilmelidir.
 • Bal çok yüksek pH’a sahiptir.
 • Klorofil: Yeşil bitkilerde bulunur, alkali seviyeleri yüksektir.
 • Su: oksijen üretimi için çok önemlidir. Her zaman su içmelisiniz. Bütün gün boyunca su iç.
 • Egzersiz: organizmada alkalin ortamı korumak isterseniz, egzersizler çok önemlidir, çünkü oksijen tüm vücuda aktarılır.

Malzemeler:

 • 2 çorbakaşığı taze sıkılmış limon
 • 1 çay kaşığı ingiliz karbonatı
 • Bir su bardağı su

Bu tarifi gün içinde için. Vücudu alkali yapıp kansere karşı kalkan yapacaktır. Ayrıca günde 30-40 dakika gün ışığı aldığınızdan emin olun. D vitamini eksikliği de kansere neden olabilir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.