Asyalı kadınların mucize sırrı 10 yaş gençleştiren pirinç maskesi

A+
A-
Asyalı kadınların mucize sırrı 10 yaş gençleştiren pirinç maskesi

Arkadaşım tatil için Japonya’ya gitti, geri geldiğinde 10 yaşında daha genç görünüyordu. Cilt sorunları kaybolmuştu..

Hepimiz pirinci biliyoruz, Japon kadınların uzun süre genç görünmesi için kullandıkları gizli maddelerden biridir. Ve bugün, sana yüz için prinç kullanma tekniğini anlatacağız.

Malzemeler

  • Pirinç
  • Bal
  • Süt

Yapılışı

  • 1 su bardağı suya. 2-3 çorba kaşığı pirinç ilave edin ve pirinç oluncaya kadar kaynatın. Suyu süzün başka bir kaba koyun.
  • Pirincinizi durulayın ve bir çorba kaşığı ılık süt ve bir çorba kaşığı bal ilave edin. Malzemeler düzgün birleşinceye kadar karıştırın.
  • Maskeyi uygulamadan önce yüzünüzün tamamen temiz olduğundan emin olun. Maskeyi yaklaşık yarım saat kalacak şekilde yüzünüzde bırakın. Bundan sonra hafifçe çıkarın ve ayırdığımız pirinç suyuyla yüzünüzü yıkayın.

Faydaları
Pirinç suyu cilt için çok sayıda fayda sağlar. Antioksidanlar açısından zengin bir üründür, pigment lekelerinin oluşumunu durduran melanin salınımını azaltabilir, mor ötesi ışınları absorbe edebilir, bakır ve mevcut pigment lekelerini de kapatabilir. Sabah ve akşam, günde iki kez tedaviyi yüzünüze yapın. 1 hafta uygulayın. Etkilerini göreceksiniz. Pirinç suyunu dondurup buz küpleri şeklinde de kullanabilirsiniz ve onlarla yüzünüzü masaj yapabilirsiniz.

Bu güzellik sırrını lütfen herkesle paylaş butonuna basarak paylaşalım!

Sağlıcakla dostlar!
www.kadindayasam.com özel haberidir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.