Hindistan cevizi yağı 48 saat içinde bağırsak tömörlerini yok ediyor

A+
A-
Hindistan cevizi yağı 48 saat içinde bağırsak tömörlerini yok ediyor

Bağırsak tümörü, hem erkeklerde hem de bayanlarda en sık rastlana türlerindendir. Dahası, bu rahatsızlığı giderebilecek sayısız doğal tedavinin olmasına rağmen,  bazı tıp adamları yeterli araştırmanın olmadığını düşünmeye devam ediyor.

Bir çok ilaç şirketi insanların refahını kazanmaları için araştırma yapmaları gerekirken onlar nasıl daha çok kazanırızı araştırıyorlar. The Raw Food World dergisinde yer alan bir yazıda  bilim adamlarının hindistancevizi yağının yarısını oluşturan laurik koroziflerin, 48 saat içinde bağırsak tümöründeki kanserli hücrelerin %93ünün yok olduğunu gösteriyor. Bu araştırma  Avustralya Adelaide Üniversitesi’nde yapılmış.

Güçlü Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizi yağı ile bir çok sorun tedavi ediliyor. Tamamen faydalı bir tedavi olan hindistancevizi yağı sayısız enfeksiyonlara, mikroorganizmalara, organizmalara ve parazitlere karşı hakiki bir silahtır, ayrıca karaciğeriniz, deri ve yaralarınıza da aynı şekilde yarar sağlar.

Hindistan cevizi yağı ayrıca kalp hastalıkları, Alzheimer hastalığı ve diyabetli hastaları tedavi etmek için kullanılıyor.

Harika Etkileri Var

American Society for Nutrition’dan alınan klinik incelemeler, hindistancevizi yağının içerisindeki yağın “diyabet, kemik erimesi, viral rahatsızlıklar (hepatit C, herpes …), mesane hastalığına karşı tedavide etkili olabileceğini kanıtladı.

Aynı şekilde hindistancevizi yağının kemoterapi yan etkilerini azalttığı belirtilmiş.

Bu inanılmaz faydalı şeyi bizden neden yıllarca sakladılar. Bir çoğumuz daha yeni yeni öğreniyoruz.

Kullanımı:

Aç karna her sabah 1 çay kaşığı ‘’yenilebilir olan’’ Hindistan cevizi yağından yenilecek.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu da hindistan cevizinin sayısız faydalarını anlatıyor. İzlemek isteyenler aşağıdaki videoya tıklasın.

Ayrıca hindistan ceviziyle beyaz saçlardan kurtulmak ve saç bakımı için bu yazıya tıklayabilirsiniz.

Buraya tıklayarak hindistan ceviziyle cildi gençleştirmeyi ve cilt bakımını öğrenebilirsiniz.

SADECE İKİ MALZEMEYLE KIRIŞIKLIKLARDAN SONSUZA KADAR KURTULUN!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.