24 saat içinde kanserli hücreleri öldürüyor

A+
A-
24 saat içinde kanserli hücreleri öldürüyor

Üzüm çekirdeği ekstraktı yapımı

İnsanları en kötü şekilde öldüren en aşağılık sağlık dolandırıcılığından birisini ortaya çıkaran İngiliz Tıp Dergisi’nde bu çalışmanın son bir yayını vardı ve bu da kemoterapi. İnsanlığın eczane ve tıp dünyalarından nasıl gittiğini düşünmek son derece dehşet vericidir. Acı çeken ve tedavi edilemez hastalıklarda insanlara yardım etmeleri gerekiyor, ancak onlara yardım etmek yerine sağlığı bozuyorlar.

Dr. Jones, kemoterapinin kanser hastalarının ömrünü daha kısa bir sürede azalttığını ve bunun nedeni, kanser endüstrisinin milyarlarca dolarlık bir oyunun sonucunda ortaya çıktığı sonucuna vardı. Kanser ve hastalıklar ortaya çıkınca  güç ve para var.

Üzüm çekirdeğindeki biyoaktif maddeler seçici olarak kanser hücrelerini yok eder

Doğal mucizeler etkili ve yan etkileri olmaksızın halkın gözünden saklanmış bir çalışma bulundu. Devrim niteliğindedir ve en zor durumlarda bile 24 saat içinde kanseri iyileştirirebileceğini iddia ediyorlar. Kentucky Üniversitesi’nden yapılan bir araştırma, üzüm çekirdeğinin laboratuar deneyinde ekstrakta maruz bırakılan 24 saatlik lösemi kanser hücrelerini tedavi ettiğini keşfettiler. Araştırma Amerikan Kanser Araştırmaları Derneği dergisinde yayınlandı. Üzüm çekirdeğinin, kanser hücrelerinin imhasını düzenleyen JNK olarak bilinen proteini lösemi hücrelerini yok ettiğini gösterdi.

Kemoterapi daha ileri kanser seviyelerinde etkili

Molly Derry’ye göre, Colorado Üniversitesi’nden bir doktora adayı, üzüm çekirdeği özünün arkasındaki hikayeyi doğruladı.  Çalışmaya göre 24 saat içinde kanserli hücreleri öldürdü.

Üzüm çekirdeği ekstraktı yapımı

Aşağıdaki malzemelere ihtiyacınız olacak:

  • 1 fincan üzüm çekirdeği
  • 1 cam kavanoz (kapaklı)
  • 1 temiz havlu

Tarif

Her şeyden önce, üzüm çekirdeklerini iyice yıkayın ve suyu emmek için bir havlu kullanın. Bundan sonra, onları 2 veya 3 gün bırakın ve kurutun. 3 gün sonra toz haline gelene kadar öğütün. Bu karışımı bir bardak içine dökün ve serin ve karanlık bir yerde saklayın.

Bu nasıl kullanılır

Bu tozu günde 1-2 defa kullandığınızdan emin olun. Tek yapmanız gereken bu karışımın 1 çay kaşığını su veya meyve suyunun içine koymaktır. İyi karıştırın ve avantajlarından yararlanın. Bu çareyi 3 ay boyunca kullanın. Bundan sonra, iki ay bırakın. Sonuçlar şüphesiz sizi şaşırtacak.

Üzüm çekirdeği hakkında daha fazla bilgi edinmek için mutlaka bu yazıyı da okumalısınız(yazıya tıkla)

Kadindayasam.com özel haberidir. Lütfen herkesle paylaşalım.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.