BU İKİLİYİ KARIŞTIRIN AĞRILARDAN KALICI KURTULUN!

A+
A-
BU İKİLİYİ KARIŞTIRIN AĞRILARDAN KALICI KURTULUN!

Zerdeçal ve hindistan cevizi yağı faydaları

Zerdeçal ve hindistan cevizi yağı faydaları saymakla bitmiyor fakat size sağlığımız için en etkili 8 yöntemden bahsedeceğiz. Vücudumuz şüphesiz ki kusursuz yaratılmıştır fakat biz yeterli özeni göstermediğimiz için bu kusursuz karmaşık yapıyı bozuyoruz. Böyle durumlarda bitkisel ve doğal tedavi yöntemleri devreye giriyor.

Özellikle el ve ayaklarda aşırı yorulma ve strese bağlı ağrılardan, eklem ağrılarından şikayetciyseniz yapmanız gereken harika bir karışım var. Zerdeçal tozu ve hindistan cevizi yağı karışımı. tüm dünyada pek çok alanda kullanılan zerdeçal tozu ve hindistan cevizi yağı eklem ağrılarında kireçlenmeden ve strese bağlı şikayetlerde şaşırtıcı derecede ekilidir.

Zerdeçal ve hindistan cevizi yağı tarifi:

Bir çorba kaşığı zerdeçal ve hindistan cevizi yağını 4 bardak suya ekleyin ve kaynatın. Günde 2 kere ağrıyan yerlerinize, parmaklarınıza ve bileklerinize uygulayın. 1 haftada şikayet ve eklem ağrılarının azaldığını vücuttaki iltahapın yok olduğunu göreceksiniz.

Zerdeçal yaralar için de çok faydalıdır. Kesik ve yaralara biraz zerdeçal sürmek iyileşme sürecini hızlandıracak ve iz kalmasını önleyecektir.

Yüz maskesi: 1 çorba kaşığı zerdeçal ve 2 damla hindistan çevizi yağı ile karıştırın ve su ile seyretip yüzünüze maske yapın. Sivilce ve siyah noktaları yok edecektir

Karaciğer güçlendirici:Bir su bardağı soğuk bal şerbetine 1 gr. zerdeçal unu karıştırılıp günde 3 su bardağı aç karnına içilir.

Sarılık: Bir su bardağı soguk bal şerbetine 1 gr. zerdeçal unu karıştırılıp günde 3 su bardağı aç karnına içilir.

Safra artırıcı: Bir su bardağı soğuk bal şerbetine 1 gr. zerdeçal unu karıştırılıp günde 3 su bardağı aç karnına içilir. Zerdeçal 100’den fazla hastalığa iyi geliyor!
KİLO VERDİRİR: 
Zerdeçal tozu ideal vücut ağırlığının korunması için çok faydalı olabilir. Obezite ve diğer kilo ilgili hastalıkları tedavi amaçlı olarak zerdeçal çayı kullanılabilir. Yemek esnasından bir çay kaşığı zerdeçal tozu tüketmek yeterli olacaktı

Diz eklem ağrısına ne iyi gelir: Birçok kişi eklemlerinde, bacaklarında ve dizlerinde uygunsuz vücut duruşu ve yaşa bağlı olarak ağrı ile uğraşıyor. Biz de bu yazımızda Diz eklem ağrısına ne iyi gelir sorusuna en etkili yöntemin tarifini vererek size yardımcı olmayı amaçladık.

Lütfen bu önemli sağlık bilgilerini herkesle paylaşın. Aşağıdaki yazıyı da okuyup paylaşalım.

Doktorlar Şokta! Diz ve Eklemleri Yeniden Doğmuş Gibi Yapıyor!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.