Vertigo’ya, Lupus’a, Fibromiyaljiye, Artritte, Kronik Yorgunluğa, Tiroid Sorunlarına Ve Daha Fazlasına Veda Et!

A+
A-
Vertigo’ya, Lupus’a, Fibromiyaljiye, Artritte, Kronik Yorgunluğa, Tiroid Sorunlarına Ve Daha Fazlasına Veda Et!

Modern toplum, sağlıksız yaşam tarzlarına öncülük etmeye, işlenmiş ve sağlıksız gıdaları tüketmeye, kirlenmiş bir çevrede yaşatmaya, sürekli stresle ve fazla çalışmaya zorlamıştır.

Bunlar sağlığımızın üzerine yük oluyor ve birçok rahatsızlık ve hastalığa yakalanıyoruz. Bunları ilaçlarla yenmek yerine size doğal yolunu anlatacağız.

Kekik, genel sağlığın iyileştirilmesinde son derecede güçlüdür ve çok sayıda sağlık faydası sunar ve kalsiyum, demir ve potasyum gibi minerallerde yüksektir ve bir antioksidan görevi görür .

Tıbbi özelliklerinden dolayı çoğu zaman ilaç şirketleri, lupus, romatoid artrit ve fibromiyalji tedavisinde kullanmışlar.

Bu faydalı bitki kan basıncını düzenler, öksürük ve bronşit tedavisine yardımcı olur, alyuvarların oluşumuna yardımcı olur, kronik yorgunluk, astım, boğaz ağrısı, larenjit, baş dönmesi, lupus, fibromiyalji, lupus, romatoid artrit , ve Hashimoto tiroiditi tedavisine yardımcı olur .

Hasta olmasanız bile normal kullanımı sağlık durumunu iyileştirir ve birkaç gün içinde olumlu etkiler sağlar.

Aşağıdaki içecek, kekikte bulunan güçlü özellikleri kullanmanıza yardımcı olacaktır:

İçindekiler:

  • Bir avuç kekik (taze veya kurutulmuş)
  • 1 su bardağı su
  • Bal (isteğe bağlı)

Tarif:

Kekikleri yıkayın ve bir kabın içine koyun. Suyu kaynatın ve kekiği üzerine dökün. Birkaç dakika bırakın ve daha sonra katı parçaları yok etmek için süzün. Karışımı tatlandırmak için bal ekleyebilirsiniz.

Kullanım:

Bu içeceği her gün tüketmelisiniz ve etkileri çok yakında hissedeceksiniz!

Lütfen bu özel haberimizi herkesle paylaşalım.

www.kadindayasam.com özel haberidir.

Dikkat: Özellikle yüksek tansiyon sorunu için ilaç kullanan kişiler bu konuda doktoruna danışmalıdır. Çünkü kekik ve tansiyon ilaçları etkileşime girebilir. Hamile kadınlar ve emzirme döneminde olan kadınlarda her türlü bitkisel ürünü kullanırken mutlaka doktora danışmalı, gerekmedikçe bunları kullanmamalıdır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.