En Hızlı Saç Uzaması için Sihirli Ev Yapımı Tarif!

A+
A-
En Hızlı Saç Uzaması için Sihirli Ev Yapımı Tarif!

Saç dökülmesi hem erkek hem de kadınları etkileyebilecek yaygın estetik bir sorundur. Yaşlanma, genetik, hormonal dengesizlik vb. gibi  nedenler saç dökülmesini teşvik eder. Ayrıca, saç dökülmesi genellikle modern ve hızlı yaşam biçiminin bir sonucu olarak ortaya çıkabileceğini de belirtebiliriz. Stresli hayat, sağlıksız beslenme, işlenmiş gıdalar, zararlı kimyasallar ve toksinler buna neden olur.

Kellik zararsız olmasına rağmen, kişinin kendine güvenini ve benlik saygısına ciddi “hasar” yaratabilir. Hepimiz, bu sorunda size yardımcı olabilecek farklı şampuanlar ve diğer saç ürünlerinin olduğunu biliyoruz – ancak, kötü olan bu kozmetik ürünlerin yüksek miktarlarda kimyasallar ve toksinler içerdiği. Ve ikinci olarak – bu ürünler çok pahalıdır ve tüm insanlar bunları karşılayamazlar.

Ve bu saç ürünleri ile ilgili üçüncü ve en önemli şey hiçbiri% 100 yarar sağlamaz. Peki, neden sizin için işe yaramayacak bir şey üzerine çok fazla para harcıyorsunuz. Bu kozmetik saç ürünlerinden daha ucuz, daha güvenli, daha sağlıklı ve daha etkili doğal ilaçların olduğunu bilmelisiniz. Bu yazıda size saç dökülmesini önlemenize ve sağlıklı saç büyümesini teşvik etmenize yardımcı olacak bu doğal saç maskesini nasıl hazırlayacağınızı göstereceğiz. Bu çözüm çok basit ve kolay – basit talimatları izlemeniz yeterli.

Saç Uzaması için Sihirli Ev Yapımı Tarif malzemeler

  • 1 yumurta sarısı
  • 1 kaşık bal
  • 1 kaşık Hint yağı

Tarif

Dediğimiz gibi, bu çare çok basit ve kolay. İşte yapmanız gerekenler ilk olarak, bir kasede tüm malzemeleri koyup, güzel ve homojen bir karışım elde edilene kadar karıştırın. Daha sonra, ortaya çıkan karışımı saç derinize ve saçınıza uygulamanız ve yavaş hareketlerle masaj yapmanız gerekir. Saçınızda 30 dakika bekletip yıkayın.

Bu ev yapımı çareyi haftada en az 2 kez,  2 ay kullandığınızdan emin olun. Sonuçlara hayran kalacaksınız. Çünkü hintyağı saç büyümesini teşvik etmede çok faydalı olan en etkili doğal ilaçlardan biridir.  Kafa derisi enfeksiyonları ve kepeklerin tedavisinde çok etkilidir. Ayrıca, hint yağı, saç derisinde kan akışını artıran ve sağlıklı saç büyümesini teşvik eden yüksek miktarda risinoleik asit içerdiğini söyleyebiliriz.

Yumurta sarısı, amino asitler ve proteinlerin iyi bir kaynağıdır. Saçlarınız için gerçekten önemlidir, çünkü bu besinler hızlı ve sağlıklı saç büyümesini teşvik eder. Ayrıca saç foliküllerini yenileme yeteneğine sahip olan biyotin bakımından zengin olduklarını söyleyebiliriz. Bal da saçı besleyen son derece güçlü özelliklere sahip.

Dediğimiz gibi, sonuçlara hayran kalacaksınız. Kesinlikle bu ev yapımı saç maskesini denemelisiniz. Okuduğunuz için teşekkürler ve arkadaşlarınızla, ailenizle paylaşmayı unutmayın.

 

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.