Tiroide mucize bitki zencefil zayıflatıp genel sağlığınızı düzeltecek

A+
A-
Tiroide mucize bitki zencefil zayıflatıp genel sağlığınızı düzeltecek

Tiroid bezinin çok çalışması ve ya az çalışmasının tedavisinin yanısıra HAŞİMATO TROİDİ adı verilen troid bezi iltihaplanmasına yardımcı (ilaçsız) tedavi şekli taze sıkılmış ZENCEFİL SUYU’dur.

Ayrıca bugün itibariyle, karın yağları hem erkek hem de kadınların en büyük problemlerinden biri haline geldi.Ve iyi haber şu ki, Zencefil bu can sıkıcı yağları ortadan kaldırabilir!

Zencefilin keskin ve belirgin lezzeti doğal olarak fiziksel ve zihinsel olarak enerji seviyenizi yükseltmeye yardımcı olabilir.

Faydaları: Bir çok kanser türüne faydalı. Şekeri hastalarına şifa kaynağı. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Tüm vücuda fayda sağlar.

Tarif
Marketlerden tedarik edeceğiniz taze zencefili yıkadıktan sonra rende yardımıyla suyunu elde edebilirsiniz.Her defasında taze olarak suyunu elde etmelisiniz…
Suyu çıktıktan sonra geriye kalan posasını tülbentin içine yayarak nodüllerin üzerine kompres yapılmasında büyük fayda vardır..
Kullanım: 1 ay boyunca
Sabah: 1 çorba kaşığı  ( Aç Karnınıza)
Akşam: 1 çorba kaşığı ( Aç Karnınıza)
Not:
Taze zencefil suyu oldukça acıdır.
İlk defa zencefil suyunu kullanacaklar başlangıç itibari ile tadından dolayı sıkıntı yaşayabilirler. Fakat zaman içinde Faydasını gördükçe bundan bile keyif alacaksınız…
Yan etkisi yoktur. Ancak zencefilin Kan sulandırma özelliği olduğundan kan sulandırıcı ilaç kullananların zencefil aldıkları sürece bu ilaçları almaması ve Doktorlarına danışarak bu tedavi hakkında bilgi vermelerinde fayda vardır.
Lütfen sevdikleriniz için de bir kez paylaşmayı unutmayın. Aşağıdaki yazıyı da mutlaka okuyun.  Okumak için linke tıkla.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.