Porselen gibi bir cilt için sadece 3 geceye ihtiyacınız var!

A+
A-
Porselen gibi bir cilt için sadece 3 geceye ihtiyacınız var!

Bu maskeyle üç gecede mükemmel ve kusursuz bir cilde kavuştu. Kesinlikle beğeneceksiniz…!

Vücut güzelleğinde yüz bakımı  en önemli bakımlardan biridir. Vücudun diğer bölgeleri rahatlıkla gizlenebilirken yüzümüz her zaman açıkta kalır.

İşte bu nedenle parlak ve güzel bir cilt çok önemlidir. Bununla birlikte hepimiz yüzümüzde dermatolojik sorunlarla karşılaşmadan bi ergenlik geçirmemişizdir.

Hormonal değişimlerle normal olduğu gibi, ergenlik döneminde de sinir bozucu sivilcelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sivilceler yüzümüzde herkes tarafından fark edilen çirkin izler bırakır.

Bu gibi durumlarda kimileri eczanenin yolunu tutar ve kremler satın alır. Kimileri de tıbbi tedavileri tercih etmektedir. Fakat tüm bu kremler ve tedaviler faydalı olamayacağı gibi cildimize zarar da verebilirler.

Bu nedenle yazımzıda size cildinizdeki lekelerden kurtulmanız için tamamen doğal bir yöntem sunmak istiyoruz. Bu maske yüzünüzü lekelerden temizleyecek, cildinizi temiz ve parlak hale getirecek doğal patates bazlı maskelerdir.

Salatalık patates maskesi

İçindekiler :

  • Bir adet çiğ patates
  • Büyük boy salatalık (½ birim).

Nasıl yapılır

Patatesi ve büyük boy yarım salatalığı soyduktan sonra küçük parçalara ayıralım. Sonra bu iki malzemeyi blendera atıp tamamen homojen bi karışım elde edinceye kadar karıştırmamız gerekıyor.

Nasıl kullanılır

Maskeyi yüzünüze yumuşak dairesel hareketlerle uygulayın. Birkaç dakika bekletin ve daha sonra bol su ile yıkayın.

Limonlu patates maskesi

Malzemeler

  • Patates (1 birim).
  • Limon suyu (½ birim).

Nasıl yapılır

Bu durumda, çiğ patates ile pürehalinde olan bir patates hazırlamalısınız, böylece özelliklerini kaybetmezsiniz. Sonra yarım limon suyu ekleyin ve her şeyi çok iyi karıştırın.

Nasıl kullanılır:

Bu maskeyi yüzünüze nazik dairesel hareketlerle uygulayın. Yaklaşık 20 dakika boyunca hareket etmesi için bırakın ve maskeyi bol miktarda soğuk suyla çıkarın.

Bu maskeyi geceleri güneşin cildinize zarar veremeyeceği şekilde kullanmanız önerilir.

Bu iki maskeden birini kullanarak bir dergi modeli yüzü bulacaksınız. Bu yüzden, işe yaramayan ürünlerde zaman veya para harcamayın. Bu iki maskeden birisini bugün hazırlayın; kısa sürede muhteşem bir yüze sahip olacak ve şaşıracaksınız.

Bu doğal maskeleri herkesle paylaşın ki kozmetik firmalarına paraları kaptırmayalım!

Aşağıdaki yöntemi de bu sıcak günlerde mutlaka deneyin!

Işıl Işıl Parlayan Muhteşem cilt için patates limon buz maskesi

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.