Herkesin konuştuğu saç maskesi nefesinizi kesecek!

A+
A-
Herkesin konuştuğu saç maskesi nefesinizi kesecek!

Tüm kadınlar güzel ve bakımlı saçlara sahip olmayı isterler. Bu etkileyici saçlara sahip olmak bu maskeyle görundüğünden daha kolay olabilir.

Saç tellerinin her biri estetik açısından ayrı öneme sahiptir. Gündelik olarak kullandığımız saç kurutma makinesi saçlarımızı ısıya maruz bırakır ve  dolayısıyla saçlarımız yıpranır.

Çoğu kadın etkileyici saçlara sahip olmak için farklı kimyasallar kullanıp saçlarının gizli güzelliklerinin açığa çıkacağını düşünür.

Pazarlar saçlarımızın kaybettiği güzelliği kazandırma sözü veren çeşitli saç bakım ürünleri sunuyor. Fakat hepimizin farkettiği üzere hepsinin söylenen sonuçları vermediği ve çoğu zaman masraflı oldukları veya ihtiyaçlarımıza karşılık vermediklerini gördük. O anda çoğumuz saçlarımızın canlılığını sonsuza kadar kaybettiğini düşünürüz.

Bu nedenle bu günkü yazımızda saçınızı çok hızlı bi şekilde güzelleştirecek ve güçlü hale getirecek doğal bir çözüm öneriyoruz. Bu ev yapımı bir çare ve saçlarınızın kaybettiği canlılıgı onarmanıza yardımcı olacak ancak köklerinide güçlendirecek. Bu noktada saç dökülmesini önleyeceksiniz ve saçlarınız kaybettiği parlaklığı geri alacaktır.

Herkesin konuştuğu saç maskesi

Bu maskenin ana maddeleri bal ve tarçındır. Her ikiside saç ve kafa derisi için oldukca fayda sağlamaktadır. Hem uygun maliyetli hemde mutfagımızda bulunan ürünlerden bu bakım ürününü evinizde yapabilirsiniz. Ayrıca bu maskeyi her tür saç tipinde kullanabilirsiniz (yağlı, kuru, düz, dalgalı vs). Maskenin etkisinin ne kadar çabuk, gördüğünüze inanamayacaksınız…

İçindekiler :

  • 1 tatlı kaşıgı tarçın
  • ½ fincan zeytinyağı
  • 1 tatlı kaşığı bal

Hazırlanışı

Küçük bir kaba ½ fincan zeytinyağını ekleyın ve ocağa koyun. Yağ yeterince sıcak olduğunda ocaktan alın ve başka bir kaba koyun. Ardından 1 tatlı kaşığı tarçın ve 1 tatlı kaşığı bal ilave edin. Tamamen birbiriyle özleşene kadar karıştırın.

Kullanılışı

Bu karışımı saç derinize uygulamanız gerekir; Bir fırça yardımıyla saçınıza uygulanır. İşlem şöyle yapılmalıdır; Önce saçınızı bir tarak yardımıyla bölün ve arka kısmından ön kısmına doğru uygulamaya başlayın. 15 dakika boyunca saç derisine nüfus etmesi için bırakın. Saçlarınızı yumuşak bir şampuanla yıkayın ve genelde yaptığınız gibi bir krem uygulayın. Maskeyi haftada bir kullanın. Saçlarınızın her zamankinden nekadar parlak ve sağlıklı olduğunu göreceksiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.