Bu karışımdan Günde 4 Çorba Kaşığı için Tıkanmış Damarlara ve Yüksek Tansiyona Elveda Diyin!

A+
A-
Bu karışımdan Günde 4 Çorba Kaşığı için Tıkanmış Damarlara ve Yüksek Tansiyona Elveda Diyin!

Soguk algınlığı ve kardiyovasküler problemlerden sıklıkla muzdarip olursanız, kalp sağlığınızı iyileştirmeniz ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz gerekir. Bunun kolay olduğu söylense de genel sağlığınızın iyileştirilmesi çok fazla özveri ve zaman istiyor. Neyseki bugün sizin için paylaşacağımız bu tarifle tüm bunları tamamen doğal ve kısa sürede başarabileceksiniz.

Çözüm Almanya kaynaklı olup yüzyıllar boyunca kalp sağlığını iyileştirmek için kullanılmıştır. Genel sağlığınızı önemli ölçüde arttıracak bu güçlü tonik için gerekli malzemeleri evinizde rahatlıkla bulabilirsiniz. İşte yapmanız gerekenler

İçindekiler :

  • 4 organik limon
  • 1 baş sarımsak
  • 4cm zencefil parçası
  • 1 litre arıtılmış su

 

Hazırlanışı

Limonları yıkayıp soyun ve ardından aynı işlemi sarımsak ve zencefile uygulayın. Şimdi malzemeleri bir blendera ekleyin ve karıştırın. Kaynatıncaya kadar orta ateşte pişirin. Daha sonra ocaktan alın ve soğumaya bırakın. Daha sonra serin ve cam bir kavanozun içinde saklayın. Bozulmasını önlemek için karışımı buzdolabında saklayın.

Şişeyi içmeden önce sallayın ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmek, kalp ve genel sağlığınızı kısa sürede geliştirmek için akşam yemeğinden 2 saat önce bir bardak karıştırarak için.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.