Bu Karışımı 15 dakika Kaynatıp Hazırlayıp Her Gün Kullanın, 20 Günde Yağlarınızdan Kurtulun !

A+
A-
Bu Karışımı 15 dakika Kaynatıp Hazırlayıp Her Gün Kullanın, 20 Günde Yağlarınızdan Kurtulun !

Yağları hızla yakan tarif

Günümüz toplumunun en büyük sorunlarından biri obezite ve fazla kilolardır. Çoğumuzun yaşadığı hareketsiz yaşam vücudumuzun yağ depolaması için bizi zorlar. Hepsinden önemlisi bu yaşam biçimi bizi fiziksel aktivite yapmamaya mahkum eder. Buda kilo alışımızı daha da hızlandırır.
Karında biriken fazla yağ “ aktif metabolik yağ “ olarak bilinir ve bu yağ türü çok tehlikelidir, çünkü bir çok hastalığın gelişimini teşvik eder. Bu hastalıklardan bazıları kalp, alzheimer, hiper tansiyon, ateroskleroz, metabolik bozukluklar, astım, doğurganlık sorunları ve üreme organlarıyla ilgili olabilir.

Öte yandan aşırı kilolar estetik problemlere de neden olurlar. Ayrıca ince bir vücudun, obez bir vücuttan daha cazip olduğunu kimse inkar edemez.

Fazla kilolu olanlar bununla mücadele etmek için pek çoğu spor salonlarına koşarlar ve günde 1 kaç saatini kilo vermek için harcarlar. Ancak hepimizin spor salonuna yatırım yapacak kadar boş vakti ve parası olmayabilir. Bazıları sıklıkla aç kalarak diyetleri tercih eder. Bu da kilo vermek için sağlıklı bir yöntem değildir.

Biriktirdiğimiz tüm ekstra yağları yakmak için iyi bir seçenek doğal ilaçlar aracılığıyla yapılır. Bunlar sağlıklı bir şekilde kilo vermemiz için bize yardımcı olabilir. Size kısa sürede yardımcı olabilecek basit ve kolay bir tarif göstereceğiz. Çok kolay hazırlanan bu tarif için ihtiyacımız olan sadece 3 besin var…

İçindekiler:

  • Ispanak 1 avuc
  • Limon 1 adet
  • Su 2 bardak
  • Zencefil 1 parça

Tarif:

Öncelikle olabilecek bakterileri ortadan kaldırabilmek için zencefil ve ıspanağı oldukça iyi yıkamak gerekir  . Sonra limon suyunu ve diğerlerini bir blender(yoksa karıştırıp içmeyi deneyin) içine atıp iyice karıştırmak gerekir. Homojen bir karışım olduktan 15 dakika hafif ateşte malzemeleri pişirin.  Hafif soğuttuktan sonra içeceği tüketmelisiniz. En iyi sonucu almak için sabahleyin aç karna içmeniz önerilir. Bununla birlikte, bu içeceğin sizi ilk yudumdan incelten sihirli bir iksir olduğunu düşünmemelisiniz. Tutarlı olmalı ve istediğiniz sonuçları alana kadar her gün almalısınız. Yağlı ve yüksek karbonhidratlı yemeklerden uzak durun. Yatmadan 3 saat önce yemeyi kesin.

Sonuçlar sizi şaşırtabilir.

Lütfen paylaşalım.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.