Bu 3 maddeyi karıştırın sonsuza dek genç kalın !

A+
A-
Bu 3 maddeyi karıştırın sonsuza dek genç kalın !

Bu 3 maddeyi karıştırın sonsuza dek genç kalın ! Yüzünüze Bu Karışımı Uygulayın Mucizeyi Göreceksiniz !

Cildimiz dışardaki ortamda en çok saldırıya açık olan bölgelerden biridir. Çünkü diğer saldırganların yanı sıra, mikroplar, bakteriler, güneşin ultraviyole ışınları gibi çevresel faktörlere doğrudan maruz kalmaktadır.

Cildimize iyi bakmak istiyorsak uygun çözümleri bulmak ve uygulamak önemlidir.

Hepimiz pazarda çok fazla kırışıklık ve yaşlılık karşıtı ürünler olduğunu biliyoruz, ancak çok pahalı oldukları gibi cildinize zarar verebilecek bir çok kimyasal madde de içeriyorlar.

Bu nedenle cildiniz için en iyi çözüm doğal ürünlerdir. Bu makalemizde size ilk kullanımdan sonra size ilk kullanımdan sonra harikalar yaratacak bir yüz maskesi sunacağız.

Bu maskenin hazırlanması oldukça basit ve kolaydır. Ucuz ve kolay erişilebilen doğal bileşenlerine ihtiyacınız var. Yani kırışıklıklarınızı azaltmak ve teninizi genç ve taze tutmak istiyorsanız doğanın bizlere sunduğu bu bileşenler sizin için hem doğal hem de mükemmel bir çözümdür. Yüzünüzün kusurlarını ve kırışıklıklarını ortadan kaldıracak hiç olmadığı kadar genç ve güzel görüneceksiniz…

İşte ünlü gençlik maskesi tarifi

Gerekli malzemeler

  • 1 adet elma
  • ¾ fincan üzüm
  • ½ su bardağı aloe vera.

Elmalar A, B ve C vitaminleri bakımından zengin vücudumuzun maruz kaldığı kir ve kirli havanın etkilerini hafifletme özelliğine sahip antioksidanlar bakımından zengindir. Ayrıca gözenekleri açan ve temizlemeye yardımcı olan glikolit asit içerirler. Elma cildin ölü hücrelerini temizlemeye ve cildin daha parlak olmasına yardımcı olan bileşenleri içerir. Lekeleri gidermeye yardımcı olur. Sivilce gidermek için çok etkilidir.

Üzüm C vitamini bakımından zengin ve cildi canlandırıp koruyabilen antioksidanlar içerir.

Aloe vera, özellikle kristal, hücrelerin onarımını destekleyen ve erken yaşlanmayı önleyen gerekli besin maddelerini içerir.

Hazırlanışı

Tüm malzemeleri iyice temizledikten sonra bir blender yardımıyla malzemeler biribiriyle iyice özleşene kadar karıştırın.

Bu maskeyi, tedavi etmek istediğiniz alanlara uygulayın. Uygulamadan önce yüzünüzü yıkamayı ve varsa makyajınızı temizlemeyi unutmayınız. Maskeyi 20-30 dakika boyunca yüzünüzü hareket ettirmeden bekletin ve ardından bol suyla yıkayın. Bu mucize maskeyi haftada birkaç kez uyguluyabilirsiniz. Etkileri sizi hayran bırakacak.

Sevdiklerimiz için de bir kez paylaşalım.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.