Saçları çılgın gibi uzatacak! Yeniden doğmuş gibi yapacak!

A+
A-
Saçları çılgın gibi uzatacak! Yeniden doğmuş gibi yapacak!

Saçınızın Çılgın Gibi Uzatacak, Parlaklığını geri kazandıracak ve Hacim Kazanması için Basit ama Etkili Bir Formül! Saç dökülmelerini sıfıra indirecek! Sadece 3 içerikle kolayca hazırlayın!

Saçlar, özellikle de kadınlarda, güzellikteki en önemli unsurlar arasındadır. Fakat sürekli ısıya, düzleştirme, kıvırma, boyama, kurutma gibi işlemlere maruz kalırlar. Bu yüzden saçlarımızın mükemmelliği büyük ölçüde azalır, hasar görür, kurulaşır ve uçları kırılır.

Bu mükemmel etkili ve yapımı kolay olan şampuan, saçlarınızın eski doğallığını, hacmini ve çarpıcılığını hızla geri getirecek. Bu ev yapımı reçete sadece 30 gün içinde inanılmaz sonuçlar almanıza vesile olacak ve saçlarınızı geliştirecek.

Saçları çok hızlı uzatan şampuan tarifi

Gerekli Malzemeler

  • 750 ml düz ısırgan şampuanı
  • 2 adet B vitamini
  • 50ml hint yağı

Hazırlanılışı

Listelediğimiz malzemelerin hepsini alabilecek bir şişeye ihtiyacınız var. Malzemelerin hepsini karıştırın ve şişeye doldurun. Tamamen karıştığından emin olmak için iyice sallayın.

Kullanım

Kullanmadan önce şişeyi iyice sallayın. Bu karışımı kafa derisi ve saç üzerine masaj yaparak iyice uygulayın.Ardından birkaç dakika bekletin ve sonra durulayın.

İsterseniz Saç kuruluğu için daha sonra bir makse uygulayabilirsiniz, ancak şampuan zaten içindeki ısırgan, hint yağı gibi malzemeler sayesinde kuruluk için gerekli bakımı yapacaktır.

Ayrıca ısırgan çayınıda tüketmelisiniz, çünkü kan sayımını ve hormonel dengeyi düzenler. Ve bu sorunlar da saç dökülmesinin sebepleri arasında yer alır. Saç dökülmesini önleyip hem de saç çıkarabilirsiniz.

Bu önemli bilgileri herkesle paylaştığınızdan emin olun.

Sağlıcakla kalın.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.