Akciğerdeki mukusu saniyeler içinde parçalar, bağışıklık sistemini anında geliştirir!

A+
A-
Akciğerdeki mukusu saniyeler içinde parçalar, bağışıklık sistemini anında geliştirir!

Solunum Yolları Tıkanıklıkları giderecek ve Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirecek Ev Yapımı Formül

İnsan vücudunun bağışıklık sistemi çeşitli yollarla vücudumuza giren çeşitli mikroorganizmaların saldırılarına karşı bizi savunur.

Akciğerler, oksijen teneffüsünden ve depolanmasından sorumlu oldukları için en önemli organlardan biridir; burun yoluyla vücudun karbondioksitini dışarı atmamıza yardımcı olur. Burun mukus fazlasıyla etkilenirse bu akciğerleri de etkileyebilir.

Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için, sizin için hazırladığımız, bağışıklık sistemini uyaran ve güçlendiren büyülü karışıma bakmanız gerekir.
Hem akciğerleri temizleyip hem de bağışıklık sistemini güçlendirdiği için hem çocuklar hem de yetişkinler için çok iyidir.

 • Mukus ve akciğer sorunları

Çocuklar her türlü kir, su ve çamurda oynadıklarından dolayı hastalanırlar. Bağışıklık sistemleri gelişiyor ve aynı zamanda çeşitli hastalıklara karşı daha güçlü hale geliyor. Çocukları etkileyen en yaygın hastalık soğuk algınlığı ve öksürüktür. Ancak soğuk algınlığı ve öksürük devam ederse, mukusun akciğerlerde biriktiği ve ciddi olabileceği anlamına gelebilir.

 • Vücudumuza bağışıklık sisteminin önemi

Bağışıklık sisteminin temel işlevi, vücudu hastalıklara karşı korumak ya da hasara neden olabilecek yabancı cisimlere karşı korumaktır.

Aşağıdaki karışımdaki bileşenler, bağışıklık sistemini oluşturan vücudun diğer bazı kısımlarıyla birleştirilir ve hastalık haline gelebilecek virüsü öldürerek hastalıkların çoğundan bizi güvende tutar.

 • Bağışıklık sisteminizi daha güçlü hale getirecek sihirli içecek!

Sihirli karışım içindekiler

 • Yulaf 200 gram
 • Bal 2 yemek kaşığı bal
 • Su 1.5 bardak

Tarif

 • Yulafları biraz su ile durulayın ve 1 kaşık bal ve bir bardak su ile karıştırın.
 • Karışımı birkaç dakika kaynatın ve bir gece boyunca dinlendirin.
 • Sabahları içeceği süzün ve bir cam şişeye doldurun.
 • Bu karışımı bir haftada tüketin ve buzdolabında saklayın.
 • Her gün bir bardağın 4 de biri kadar karışımdan için 50 ml kadar.

Kullanımı

Bu içecek çocuklara da uygundur.Bunu 40 gün kadar tüketin ve sonra 15 gün ara verin ve ardından 40 gün tekrarlayın. Çocuğunuzun bağışıklık sistemi, her tür virüs ve bakteri ile savaşmak için yeterince güçlü olacak ve işlemi tekrar tekrar yapmak zorunda kalmayacaktır.

Bu içecek, boğazdaki ve akciğerlerindeki aşırı mukus oluşumunu tamamen ortadan kaldıracaktır.Akciğerler herhangi bir tıkanıklıktan kurtulacak siz ve çocuğunuz birdaha asla öksürmeyecek ve balgam atmayacaksınız!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.