Doktorlar Size Asla Bunu Söylemeyecekler! Sadece Bir İçeriklerle Tiroid Bezi kesin ve en net tedavisi!

A+
A-
Doktorlar Size Asla Bunu Söylemeyecekler! Sadece Bir İçeriklerle Tiroid Bezi kesin ve en net tedavisi!

Selam ve Sevgilerim ile Herkese Merhabalar…
Yaşadığım troid rahatsızlığı ile ilgili bilgilere ulaşmak için nette bu siteye de bakmıştım ve birçok kişinin aynı sorunu yaşadığını görmüştüm. Ben atlattım hamdeder şükrederim. Ve nasıl sonuca ulaştığımı da sizlerle paylaşmak istedim.

Sevgili kardeşlerim biliyoruz ki yaşadığımız bu dönem rahatsızlıkların arttığı bir zaman dilimi. Bu rahatsızlıklar arasında da Troid bezlerinin az çalışması ve ya gereğinden fazla çalışması gibi bir durum mevcut. Konu başlığında da belirttiğim gibi kesin çözüm olarak (ki bu bir sorumluluktur ve önerdiğim tedavinin her türlü arkasındayım bizzat kendim de uygulamış bir kardeşiniz olarak bu sıkıntılı durumdan kurtulabilmeniz için sizlerle de paylaşmak istedim. Troid rahatsızlığının kesin ve net tedavisini ZENCEFİL SUYU tek başına sağlar. Troid bezinin çok çalışması ve ya az çalışmasının tedavisinin yanısıra HAŞİMATO TROİDİ adı verilen troid bezi iltihaplanmasının da tek tedavi (ilaçsız) şekli taze sıkılmış ZENCEFİL SUYU’dur.

Kullanım:

Sabah: 1 çorba kaşığı ( sabah ezanı aç iken )

Akşam: 1 çorba kaşığı ( akşam ezanı aç iken)

Hazırlanışı: Aktardan, büyük marketlerden ( AVM lerde de bulabilirsiniz) tedarik edeceğiniz taze zencefili yıkadıktan sonra katı meyve sıkacağında ve ya rende yardımıyla suyunu elde edebilirsiniz.

Her defasında taze olarak suyunu elde edebileceğiniz gibi bir küçük kavanozda bir kaç günlük olarak da hazırlayıp kullanabilirsiniz.

Zencefilin her zerresi çok değerlidir. suyu çıktıktan sonra geriye kalan tüm kısımları çay olarak hazırlayıp ailenize limon ve bal eşliğinde bir akşam çayı keyfi yaşatabilirsiniz. (Bu sayede hem bu rahatsızlıkları hem B12 vitamin eksikliği yaşamazlar)

Not: Taze zencefil suyu oldukça acıdır. İlk defa zencefil suyu ile tanışacak kardeşlerimiz başlangıç itibari ile tadından dolayı sıkıntı yaşayabilirler. Fakat zaman içinde sıhhatinize kavuştuğunuzu gördükçe bundan bile keyif aldığınızı göreceksiniz. HİÇBİR YAN ETKİSİ YOKTUR…! Sadece kan sulandırma özelliği olduğundan kan sulandırıcı ilaç kullananların zencefil aldıkları sürece bu ilaçları almaması gerekiyor. O ilacın görevini de zencefil suyu zaten gerçekleştirir.

İddia ıspat gerektirir diyebilecek kişiler olabilir aramızda. En büyük ıspatı ben ve yakın dostlarım. Troidlerimizde aynı zamanda Haşimato denilen Troid iltihabı da mevcuttu ve bunun tedavisi yok demişti doktorlarımız Ben ve bir kaç aynı sıkıntıyı yaşayan dostlarım kısa bir sürede doktorlarımızı da şaşırtarak bu tedaviden sonuç aldık. Doktorlarımız 1 ay ara ile yapılan tahlillerimize bakarak alınan olumlu sonuçtan dolayı -hem de ilaçsız olarak- (çünkü veriilen ilaçları kısa bir süre kullandıktan sonra zencefil suyuna başladığımızda ve devam ederken ilacı bıraktık) bu iyileşmenin imkansız olduğunu belirtip bunu nasıl başardığımıza oldukça şaşırdılar. Doktorlarımız da şu an hastalarına aynen bu tedaviyi öneriyorlar. Rahatsızlığımızdan Allah’ın izni ile kurtulduk.

Troidi az çalışan da çok çalışan da Haşimato troidi olan da mutlaka sonuca ulaşıyor.

TROİDLERİNDE NODÜL MEVCUT OLAN KARDEŞLERİMİZ DE DIŞARDAN NODÜLLERİN ÜZERİNE ZENCEFİL SUYU SÜREREK NODÜLLERİNDEN KURTULABİLİRLER.

Bir hastadan alıntıdır. Lütfen herkese ulaştıralım 1 paylaşım deme paylaş!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.