Yüzünüzü yeniden doğmuş gibi yapacak!

A+
A-
Yüzünüzü yeniden doğmuş gibi yapacak!

YUMURTA KAĞIT MASKESİ

Bu maske tüm cilt problemlerini çözmenize yardımcı olabilir. Birçok insanın, kozmetik ürünlerin yanı sıra yüzünüzdeki leke, siyah noktalar, sivilce vb. Maddeleri temizlemek için çok pahalı tedaviler kullandığını da bilmeliyiz.

Artık internetin nimetlerinden faydalanmanın zamanı geldi de geçiyor. Büyük paralar harcamadan ev yapımı basit bir formülle daha iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Günümüzde yüz bakımı için pek çok ürün var, bu yüzden birçok kez cildiniz için doğru olanı seçemiyoruz.

Bu maskenin rahatlatıcı ve nemlendirici özelliklere sahip olmasının yanı sıra, siyah noktaları gidermeye yardımcı olabilir. Bu ev yapımı maske inanılmaz derecede basit ve gerçekleştirilmesi kolay. Aşağıdaki talimatları uygulamanız yeterlidir.

Aşağıdaki maddelere ihtiyacınız olacak:

  • 2 adet boş kase
  • 1 adet yumurta beyazı
  • Kağıt peçeteleri, kağıt mendil havlu veya tuvalet kağıdı

Tarif

İlk olarak, maskeyi uygulamak istediğiniz yere bağlı olarak kağıt peçetelerinizi küçük parçalara bölün; yanaklar, gözler, alın ve çene altına.

Bundan sonra sarısını beyazından ayırın ve beyazını iyice çırpın. Sonra çırpılmış yumurtayı yüzünüze uygulayın ve ince peçeteyle üzerini kapatın. Kağıtlar kuruduktan sonra 30 dakika bekletin. Dikkatle soyun. Sonunda ılık su ile iyice durulayın. Yumurta yüzünüzdeki tüm siyah noktaları ve lekeleri temizlemenize yardımcı olur.

Nemlendirme

İş bittikten sonra yüzünüzü yumurtanın kalan sarısıyla ovunuz ve durulamadan önce 10 dakika bekletin.

Kalın kaşlar için ihtiyacınız olan tek şey vazelin

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.