Diyabeti tedavi eder, tiroidleri mükemmelleştirir çok hızlı kilo verdirir!

A+
A-
Diyabeti tedavi eder, tiroidleri mükemmelleştirir çok hızlı kilo verdirir!

Tip 2 Diyabeti tedavi eden ; Çok hızlı kilo verdiren ve Tiroid sağlığını mükemmelleştiren Ev Yapımı basit pratik sihirli iksir!

Şeker hastalığı vücudumuzun kan şekeri düzeylerini yükselttiği, vücudun insülün üretmediği veya ürettiği insülin için iyi yanıt veremediği bir durumdur.

Tanımladığım şeker hastalığının ilk şekli, tip1 diyabette, burada bahsedeceğim 2.tip de diyabet hastalarının %90- 95 lik kısmını oluşturan şeker hastalığıdır.

Bu koşulu ciddiye almalıyız çünkü hayatınız bir kere değiştiğinde, sahip olduğunuz diyabet türüne bağlı olarak, oral ilaç, insülin artışı yada her ikisinin birden olması gerekebilir.

Tedavi edilmediğinde veya teşhis edilmediğinde, bu sessiz bir katildir. Şiddetli diyabet vakaları kalp hastalığına, hipoglisemiye, bulanık görme ve amputasyona neden olabilir.

Bu nedenle, 30 yaşın altında olsak bile düzenli kan testlerine sahip olmamız önemlidir, çünkü bu hastalık yaşı seçmemektedir. Bundan yaşlı ve genç hastalar etkilenir.

Tip 2 şeker hastalığı, gelişmiş toplumumuzda son zamanlarda olduğundan daha yüksek bir oranda analiz edilmektedir ve bilinen en önemli neden sağlıksız beslenme ve hareketsiz yaşam biçimidir.

Normalde ilerlemekte olan başlangıç  şeker hastalığı diyabet olarak adlandırılan 2 tip diyabet de, hastanın ağırlığının artışı normal olarak analiz edilmektedir.

Diyabet için herhangi bir tedavi mevcut değildir, ancak hekimler insülinle yan etkileri kontrol etmek için kullanılan bu doğal ilaçları onaylamışlardır.

Tarif ve tarif için gerekenler

  • 2 yemek kaşığı elma sirkesi
  • 1 çay kaşığı tarçın
  • 2 çorba kaşığı limon suyu
  • 1 çorba kaşığı greyfurt suyu
  • Yarım litre su

Malzemeleri karıştırın ve yemeklerin öncesinde 1 bardak tüketin, bu şekilde kilo artışı azaltılabilir. Sadece bu değil kötü kolesterol olasılığını azaltacak, kalp ve bir çok cilt hastalığı riskini de ortadan kaldıracaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.