Yüzünü Bunlarla Yıkadı ve Karısı Görünce inanamadı Çünkü Gençleşmişti !

A+
A-
Yüzünü Bunlarla Yıkadı ve Karısı Görünce inanamadı Çünkü Gençleşmişti !

Yüzünü Bunlarla Yıkadı ve Karısı Görünce inanamadı Çünkü Gençleşmişti !

Yaşlanma izlerinden kurtulma, leke izlerinden kurtulma, sivilcelerden kurtulmaya doğal tarif

Cildimiz her geçen gün gençliğini ve güzelliğini zayıflatacak ve giderek sağlığını bozacak dış faktörlere maruz kalmaktadır.  Bugün yüzünüzün gençleşmesi için size bazı ipuçları anlatacağız.

Sabah erkenden ve akşam yüzünüzü yıkayın çünkü bu temiz ve nemli bir cilt elde etmemize yardımcı olur. Çünkü bu rutin yüzünüzün güzelliği için yağları atmanıza yardımcı olur.

Piyasada bu amaca yönelik ticari ürünler var, ancak bu ürünler çoğu kez istenen sonuçları vermezler. Ne yazıkki içerdiği zararlı kimyasallar sayesinde bize çok daha pahalıya mal olabilir.

Bu nedenle size cildinizdeki sağlık problemlerinizi çözmeye yardımcı olacak ve her zaman daha genç görünmenizi sağlayacak tamamen güvenli ve ev yapımı bir çare sunuyoruz.

İster inanın ister inanmayın bu formül, yara izlerini, yaşlılık lekelerini silebilen ve sivilceleri giderebilen güçlü bir karışımdır.

Karbonat, ölü derileri mükemmel derecede temizler, dişleri beyazlatır ve cildin pH seviyesini düzenler. Bu arada Hindistan cevizi yağı içerdiği besin ve mineraller sayesinde büyük sivilcelerin oluşumuna yol açan bakterileri temizler. Dahası bir gargara olarak bile kullanılabilecek kadar etkilidir. Ancak yüzünüzde muhteşem sonuçlar görmek için bu iki maddeyi karıştırabilmeniz yetecektir.

Nasıl Kullanırım ?

Kullanılacak karbonat ve Hindistan cevizi yağı miktarı cildinizin türüne bağlıdır. Örneğin cildiniz yağlıysa, eşit miktarda 1 çorba kaşığı karbonat ve 1 çorba kaşığı Hindistan cevizi yağı kullanın.

Eğer cildiniz kuru veya normalse, yarım çorba kaşığı karbonat ve 1 çorba kaşığı Hindistan cevizi yağı kullanın(sonuçlara göre miktarı değiştirebilirsiniz).

Bu çareyi cildiniz yağlıysa haftada 2 kez uygulayabilirsiniz, kuru veya normal cilde sahipseniz haftada 1 defa kullanmanız yeterlidir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.