Yağların fazla kiloların sessiz katili! Yağları adeta parçalar!

A+
A-
Yağların fazla kiloların sessiz katili! Yağları adeta parçalar!

Her kadının en zor görevlerinden biri sağlıklı bir şekilde kilo vermektir. Birçok kişi diyet yapar ve tehlikeli ameliyatlar geçirir, ancak her zaman en iyi karar değildir. 
Bu nedenle, bu yazıda, kilo vermek için sağlıklı ve zahmetsiz bir yöntem göstereceğiz.

Bütün gün iş yerinde oturarak, gereksiz yağ biriktiririz. Ayrıca, iş yerinde eve döndüğümüzde, TV izleriz ve az fiziksel aktivite yaparız. Böylece yağlarımız birikir.

Ana amacı, karnı, sırt ve bacaklar gibi en zor bölgelerde yağ yakmaktır. Kahvaltıdan 30 dakika önce, haftada iki kez alınmalıdır.

Malzemeler

  • Küçük domatesler (4 tane)
  • Limon suyu (6 çorba kaşığı)
  • Sarımsak (4 diş)
  • Buz küpleri (6 ünite)
  • Mineralli su (0,25 litre)

TARİF VE KULLANIMI:

Öncelikle, tüm malzemeleri iyice yıkamalısınız. Blendirin içine  tüm malzemeleri atın. Blendırı olmayanlar karışımı, malzemeleri küçük küçük doğrayıp hazırlayabilir. En iyi sonucu almak için, kahvaltıdan  30 dakika önce haftada 2-3 kez bu içeceği almanız gerekir.

Domates doğal olarak vücudumuzu temizleyen lycopen ve antioksidanlar bakımından zengindir. Bu şekilde, kilo kaybetmemizi engelleyen toksinlerin yanı sıra sağlığına zarar veren toksinleri de ortadan kaldırabiliriz.

Buna ek olarak, sarımsak, sağlığımız için farklı yararlı özellikleri ile tanınmaktadır. Bu, genel sağlık durumumuza dikkat ederken kalori yakmamıza yardımcı olur.

Ancak, bu tarifi tek başına kilo vermeyeceğini bilmelisin. Meyveler, tahıllar, yeşil çay, sebze vb. Ile dengeli bir diyet eşlik etmelidir. Buna ek olarak, her ne pahasına olursa olsun şeker tüketiminden kaçınmalısınız.

Beklemeye devam etmeyin ve bu tarifi kullanarak kilo vermeye başlayın. Kısa sürede mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.