Sadece 2 yudumda karındaki yağları yakmaya başlıyor!

A+
A-
Sadece 2 yudumda karındaki yağları yakmaya başlıyor!

Sabahları taze bir fincan kahve metabolizmayı canlandırabilir ve ılımlılıkla içmek sağlıklı bir kalbi teşvik edebilir ve çeşitli hastalıklara karşı koruma sağlayabilir.

Sabahları taze bir fincan kahve metabolizmayı canlandırabilir ve ılımlılıkla içmek sağlıklı bir kalbi teşvik edebilir ve çeşitli hastalıklara karşı koruma sağlayabilir.

Tarçın, hindistancevizi yağı ve bala ihtiyacınız olacak. İsterseniz bazı kakao da ekleyebilirsiniz! Çalışmasının nedenleri şunlar:

Tarçın

Tarçın, yüzyıllardır güçlü tıbbi özellikleri nedeniyle kullanılmıştır. Vücutta enfeksiyon ve iltihapla mücadelede iyidir antioksidanlar açısından zengin. Ayrıca vücudunuzdaki kan şekeri seviyelerini düşürür ve kilo kaybı sürecinde önemli bir yardımcı tok hissetmenizi sağlar. Tarçın, Vücutta daha az yağ asidi depolanmasına  izin verir.

Hindistancevizi yağı

Hindistan cevizi yağı yağdır, ancak sağlıklı bir yağdır! Bu yağ sayesinde  karaciğer vücuda yağ olarak depolanmak yerine, hemen enerji için kullanıldığı sindirim sistemine doğrudan gönderilir.

Bal

Evet, bal şekeri içeriyor. Genellikle, şekeri sindirebilmek için vücut, vücuttaki vitamin ve mineral miktarını azaltarak, yağları çözmek için gerekli olan depolanmış vitaminleri ve mineralleri kullanır. Bal aslında  besin maddeleri içerir ayrıştırma işlemi, şeker ve besin ile dengelenir böylece, demir, sodyum, potasyum, fosfor, çinko ve kalsiyum gibi,.

Bal folat, niasin, riboflavin, C vitamini ve B6 vitamini de dahil olmak üzere iyi bir vitamin kaynağıdır. Araştırmalar balın vücutta iyi kolesterol düzeylerini artırabildiğini, stres azaldığını ve insanların daha aktif ve sağlıklı bir yaşam sürmesine ve kilo kaybı teşvik etmesine olanak tanıdığını gösteriyor. En iyi sonuç için ham, filtrelenmemiş, pastörize edilmemiş organik bal kullanın.

İçindekiler:

  • 1 çay kaşığı tarçın
  • 1 çay kaşığı hindistancevizi yağı
  • 1 çay kaşığı bal
  • Tarifi
  • Pürüzsüz bir karışım elde edilinceye kadar bütün malzemeleri karıştırın.

Kullanım:

  1. Sabahları kendinize taze bir fincan kahve döktüğünüzde, hala sıcakken hazırlanmış karışımdan dökün için.
  1. Ve bu yazıyı herkesle paylaşalım.

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.