Tüm kırışıklıklara cilt sorunlarına veda edin!

A+
A-
Tüm kırışıklıklara cilt sorunlarına veda edin!

Yüz vücudun en narin bölgelerinden biridir ve yılların verdiği yükten en çok etkilenen yüzümüzdür. Yaşımız ilerledikçe kırışıklıklar ve lekeleri fark etmeye başlarız.

Bu şeylerle mücadele etmek için, birçok kadın pahalı ve etkisiz ameliyatlara ve ilaçlara başvurmaktadır. Oysa hem paralarını sokağa atıyorlar hem de ciltleri eskisinden daha kötü oluyor. Bununla birlikte, doğal ilaçlar çok daha ucuz olması ve bize daha iyi sonuçlar vermesi bakımından daha avantajlıdır. Bu yazıda size kısa sürede yüzünüzdeki kırışıklıkları ve lekeleri ortadan kaldıran bu muhteşem yüz maskesini göstereceğiz .

ASPİRİN, YOĞURT VE BAL MASKESİ

Yoğurt yüksek miktarda potasyum, protein ve kalsiyum içerir. Bu yüz ile ilgili hastalıkların tedavisinde çok işe yarar. Buna ek olarak, çok az kaloriyi barındırır vesağlığımız için gerekli olan birçok mineral ve vitamin içerir.

Malzemeler

  • Aspirin (5 kapsül).
  • Yoğurt (1 çorba kaşığı).
  • Bal (½ çorba kaşığı).

HAZIRLIĞI VE KULLANIMI :

Önce, aspirileri iyi ezmeliyiz ve sonra yoğurt ve balla birlikte bir kapta koyup yumuşak bir pasta elde edilinceye kadar karıştırmaya ihtiyaç duyuyoruz. Bu maskeyi uygulamadan önce sıcak su ile ıslatılmış temiz bir bez koymalıyız bizim yüzünde, amacıyla açmakgözenekleri ve absorbe daha verimli maske. Ardından yüzü kurutmalı, maskeyi uygulayalım ve yaklaşık 30 dakika boyunca hareket etmesi için bırakmalıyız. Bundan sonra yüzünü ılık suyla yıkamalıyız.

Vazelinin göğüse faydaları nelerdir

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.