Diyetisyenler şokta! Bu İki Malzemeyi kaynatın 7 Günde 5 kilo verin!

A+
A-
Diyetisyenler şokta! Bu İki Malzemeyi kaynatın 7 Günde 5 kilo verin!

Bu sihirli tarif inanılmaz bir hafta içinde 5 kg kaybetmenize yardımcı olabilir. Sadece bir hafta içinde!

Zayıflamak adına kadınların denemediği yol kalmamıştır neredeyse. İster 3-5 kilo olsun ister 10-15 kilo ister daha fazlası, kadınlar sürekli kötü göründüklerini düşünerek fazla kilolarından şikayet ederler bu çoğu zamanda psikolojiktir. Son yıllarda malesef kullanımı giderek artan ve son derece zararlı olan zayıflama haplarından sonra keşfedilen ve zayıflama haplarının etkilerine on basan bir yöntem var ki o da bal ve tarçın kürü ile zayıflama.

Bal ve tarçın kürü ile zayıflama, balın enerji veren gücü ile tarının yağ yakıcı artı kan şekeri dengeliyici özellikleri ile buluşunca mucizeler ortaya çıkıyor. Düzenli kullanıldığı ve miktarlara dikkat edildiği ayrıca bol su içmek ihmal edilmediği sürece zayıflamama gibi bir şansınız yok hanımlar.

Tarçın ve bal kürü birkaç farklı teknikte uygulanabiliyor. Size vereceğim harika ve yapımı kolay tarifler içerisinde ise hangisi daha kolayınıza geliyorsa onu denemenizi ve amacınıza ulaşana kadar asla bırakmamanızı tavsiye ederim.

Bal tarçın nasıl zayıflatır?

Birinci tarif;

Bir adet tarçın kabuğunu bir bardak kadar su ile kaynatın.
Bardağınıza 2 çay kaşığı kadar bal koyun.
Kaynamış tarçınlı suyunuzu bal koyduğunuz bardağa ilave edin.
Sabah aç karnına ve de akşamları yatmadan önce olmak üzere günde 2 kez uygulayın.
Tarçın kabuğunu 1 gün boyunca kullanabilirsiniz yani gün içerisinde iki seferde kaynatabilirsiniz. Fakat ertesi gün hazırladığınızda mutlaka taze yeni bir tarçın çubuğu kullanın.
Unutmayın aksatmak yok. Balın gece yatmadan yendiğinde kilo vermeye etkisi olduğu kanıtlanmıştır. Bunun yanı sıra tarçın da doğal bir yağ yakıcıdır.

İkinci tarif;

İkinci tarifte bal ile tarçın bir tencereye eşit miktarlarda konularak birlikte kaynatılıyor ve yine aynı yöntem ile sabah akşam olmak üzere 2 kez tüketiliyor. Kaynatma işlemi beş dakikayı geçmezse iyi olur.

Ayrıca sadece zayıflamak için değil, yaşlılıktan yorgunluğa, sivilcelerden iltihaba, saç dökülmesinden kolesterole , mide ağrılarından gaza , kısırlıktan kansere ve kalp rahatsızlıklarından kansere kadar birçok hastalığa şifadır.

Ve bu şifayı herkesle paylaşalım.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.