Bu Kadın, 4. Evre Kanseri Kemoterapi Olmadan Tedavi Ediyor! O meyveyi etkili şekilde kullanarak!

A+
A-
Bu Kadın, 4. Evre Kanseri Kemoterapi Olmadan Tedavi Ediyor! O meyveyi etkili şekilde kullanarak!
Bugün dünyadaki en ölümcül hastalıklardan biri olan kanser, tüm dünyadaki milyonlarca insanın hayatını etkiliyor. Geleneksel anti kanser tedavisi her zaman sonuç vermeyen kemoterapiye öncelik veriyor ve daha da kötüsü daha fazla ağrı yaratıyor. Bunun nedenle Candice Marie Fox’un da aralarında bulunduğu birçok kanser hastası alternatif kanser mücadele yöntemlerini denemeye karar veriyorlar.
Bayan Fox, erken tiroit kanseri belirtisi olan 20 papiller tiroit karsinoması teşhisi kondu ve bir yıl ömür gördü. Daha fazla zaman kazanmak ve sesini kaybetme riskini önlemek için ameliyat tavsiye edildi. Ancak, ameliyat başarısız oldu ve kanser boynuna ve karaciğere yayılmıştı.
Daha farklı bir yol denedi
Candice, sırasıyla 31 ve 13 yaşlarındaki arkadaşı ve kuzeninin ölümleri için bu tedaviyi sorumlu tuttuğundan kemoterapiye sıkıca direndi. Yani yapacağı başka hiçbir şey yoktu ancak hastalığa karşı savaşmak için doğal bir yaklaşım benimsedi.
Öncelikle yapılması gerekenleri belirledi ve uyguladı!
Öncelikle, sigara içmeyi, alkol içmeyi bıraktı ve kozmetik ürünlerin yanı sıra diğer kimyasal maddelerden uzak durdu. Ayrıca işinden ve ona destek olmayan kocasından ayrıldı.
Öte yandan yogaya başladı, olumlu düşünme ve meditasyona yöneldi. Bir vegan yaşam biçimini benimsedi. Beslenme biçiminden eti çıkartarak vücuduna kanserle savaşmak için daha fazla enerji vereceğini düşünüyordu.
Eti beslenmesinden çıkarmasının sebebi kanseri besleyen protein içerdiği ve sindirimi çok daha uzun sürdüğüdür. Ek olarak vücutları kanserle savaşmak yerine karmaşık hayvan proteinlerini sindirmek için enerjiyi kullandıklarından hala et yiyen kanser hastaları iyileşemez.
İyileşmesinin Ardındaki Güçlü Meyve
Candice’in kansere karşı savaşında gizli silahı ananasdı. Bu tropik meyve bol miktarda bağışıklık sistemini güçlendiren ve iltihaplanmayı azaltan bir bileşik olan bromelain içermektedir. Üstelik makrofajların kanser öldürme potansiyelini 12 kat arttırır.
Candice, her gün 3 ananasın suyunu sıkmayı alışkanlık haline getirdi. Ayrıca bu meyveyi kivi, muz, limon, greyfurt, papaya ve elma ile karıştırdı. Ve yeni diyetini başlattıktan sadece altı ay sonra 4. evredeki kanseri temelde kayboldu.
Böylelikle, tiroglobülininin (kanserli hücreler tarafından üretilen protein) düzeyleri mililitrede 13 iğneden 0.7 nanograma düşmüştü. Beş yıl sonra seviyeleri 0.2’ye düştü. Bu miktar sağlıklı bireyler için olan normal aralıktan sadece 0.1npm daha yüksektir.
Kaliforniya’daki Beslenme Onkolojisi Araştırma Enstitüsünün direktörü Mark Simon’a göre, bu, kanseri mağlup ettiğinin açık bir kanıtı.
Mark Simon tarafından belirtildiği gibi:
“Kanserli hücrelerin sayısını yansıtan tümör işaretleyicileri, iki yıldan uzun süredir normal aralıkta bulunuyor, bu nedenle, dört aşamalı tiroid kanserinin etkili bir yönetimle yok edildiğini söyleyebiliriz”
Dr Simon’un sözleriyle, kanseri uzak tutmak büyük oranda geleneksel anti-kanser tedavilerine bağlı değil, bir kişinin diyetine, yaşam tarzına ve fiziksel aktivitesine bağlıdır. Bunun birçok yaşayan örneği var ve Candice bunlardan sadece bir tanesidir.
Bu yazı ingilterenin en önemli gazetelerin birinde yayınlandı!
Bu yazı dünyada binlerce kez paylaşıldı. Lütfen siz de paylaşın.
Sağlıcakla kalın.
www.kadindayasam.com özel haberidir. Aktif link verilmeden kullanılamaz.
Bu sitedeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Teşhis ve tedavi için uzman bir doktor ile görüşülmelidir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.