30 SANİYEDE SİNÜSTEN KURTULUP RAHATLAYIN!

A+
A-
30 SANİYEDE SİNÜSTEN KURTULUP RAHATLAYIN!

 

35 milyondan fazla Amerikalıyı etkileyen sinüs enfeksiyonları bugün dünyada en yaygın rahatsızlıklarından biridir. Sinüzit tedavisinde ilaçlara yıllık ortalama 1 milyar dolardan fazla harcanmaktadır.Alerjisi, astımı, burun veya sinüslerde yapısal tıkanıklığı olan veya zayıf bağışıklık sistemine sahip insanlar buna daha yatkındır.

Sinüsler alın ve burun bölgelerinde yer alan hava dolu boşluklarıdır. Bu boşlukların sıvıyla, virüs, bakteriler ya da mantar enfeksiyonu ile dolabilir

Sinüzit için doğal çözüm.

Sinüs enfeksiyonu doğal elma sirkesi ile tedavi edilebilir. Herkesin mutfağında bulunan bu madde vitaminleri ile, sinüs enfeksiyonu belirtileri rahatatıp ve etkili bir şekilde tedavi eder. Ayrıca mineraller ve antioksidanlar açısından zengindir. Genel sağlığımıza faydası çok.

Malzemeler:

  • Su 1/2 fincan
  • 1 yemek kaşığı elma sirkesi
  • 1 çay kaşığı bal
  • 1 çay kaşığı acı biber
  • 1 limon suyu.

Suyu kaynatın ve elma sirkesi ile bir bardak suda karıştırın. Ardından, bal ve acı biberini ekleyin ve iyice karıştırın. Sonunda, limonu ekleyin ve kendinizi daha iyi hissedinceye kadar kullanın.

Kullanım:
Günde 2 kez kahvaltıdan önce ve yatmadan önce 1 bardak içilecek. 30 saniyede hazırlanan bu tarif etkisini hemen gösterecek deneyin. Ve lütfen paylaşalım. Özellikle Facebook’ta.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.