Yüzünüzü tek bir bileşen kullanarak beyazlatın! Kırışıklıklar sanki hiç olmamış gibi kaybolur!

Yüzünüzü tek bir bileşen kullanarak beyazlatın! Kırışıklıklar sanki hiç olmamış gibi kaybolur!

Maya maskesi ile cilt parlatma maya ile kırışıklık giderme

Dünyadaki milyonlarca insan, tedavi edilmesi zor cilt problemleriyle sürekli uğraşmaktadır.İnsanlar, her zaman etkili olmayan ve durumu kötüleştirebilecek zararlı kimyasallar içeren pahalı cilt bakım ürünlerine binlerce para harcıyorlar. Bununla birlikte, tüm cilt problemleriniz için basit bir doğal çözüm var. Hazırlamak şu şekildedir:

Maya Maskesi ile Cilt mükemmelleştirme tarifi

  • 20 gr. Maya
  • 2 çay kaşığı limon suyu

Maya Maskesi ile Cilt mükemmelleştirme yapılışı

Malzemeleri karıştırın sonra bir kaba alın sonra malzemenin üzerine 1 bardak su koyun 2-3 dakika bekleyin. Bu ılık suyla sonra yüzünüzü temizleyeceksiniz.

Ardından, kremayı temiz bir dilediğiniz cilt yüzeyine uygulayın ve ılık suyla durulamadan önce 20 dakika yüzünüzde bırakmaya çalışın.

Ilık suyla yüzünüzü yıkayın.

Sonunda evinizdeki bir nemlendiriciden uygulayın.Maske haftada birkaç kez kullanılmalıdır. Kendiniz deneyin ve sonuçlara hayran kalacaksınız!

Maya maskesi faydaları:

Maya maskesinin faydası B kompleks vitaminlerinden ve içerdiği minerallerden gelmektedir. Maske ile dışarıdan uygulanan bakım kadar, hatta tüm doğal maskelerle yapılan cilt bakımından daha önemli olan vitamin ve mineral bakımından zengin bir beslenme şeklidir.

Kırışıklık gideren tavsiyeler: Günde 2 litre su içtiğinizden emin olun. Kahveyi azaltın. Doğal sebzelerden zengin beslenmeyi tercih edin. Böyle beslenirseniz cildinizdeki kırışıklıklar hızla azalır. Sağlıklı mükemmel bir  cilde sahip olursunuz!

loading...
loading...
loading...
loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ