Sihirli tarif: doğal karışım ile 7 GÜN İÇİNDE KIRIŞIKLIKLARA VEDA! HARİKA ETKİ!

A+
A-
Sihirli tarif: doğal karışım ile 7 GÜN İÇİNDE KIRIŞIKLIKLARA VEDA! HARİKA ETKİ!

7 GÜN İÇİNDE KIRIŞIKLIK GİDEREN KREM TARİFİ

Her kadın kırışıklık görünümüne karşı savunmasızdır. Kadınlar bu ortaya çıktıklarında kremler, değişik yöntemler ve kozmetik bakımlarla onlara karşı savaş açarlar. Ancak,  en pahalı kremleri kullansa bile, özellikle cilt kremlere alıştığında başarı garanti edilemez.

Cildinizi doğal olarak tedavi etmek isterseniz, istediğiniz sonucu verecek bir ev yapımı kırışıklık kremi ​​hazırlayabilirsiniz.

Bu ev yapımı tarifi cildiniz için mükemmeldir: cildi nemlendirir ve pürüzsüzleştirir, kırışıklıkları azaltır ve cildin yaşlanmasını yavaşlatır. Cildiniz için güvenli olan faydalı ve doğal içerikler içerir. Her cilt için yeterlidir. Bir hafta içinde olumlu sonuçlar alacaksınız. Bu krema bayılacaksın çünkü yapılması çok kolay.

7 GÜN İÇİNDE KIRIŞIKLIK GİDEREN KREM TARİFİ Malzemeler:

  • 1 çorba kaşığı badem veya zeytinyağı
  • 1 yumurta sarısı
  • 1 tatlı kaşığı bal
  • Vazelin eczane 2 çay kaşığı

7 GÜN İÇİNDE KIRIŞIKLIK GİDEREN KREM YAPILIŞI

Vazelin su buharı üzerinde çözünüz. Sadece birkaç dakika sürer. Çözündükten sonra, malzemelerin kalan kısmını ekleyebilir ve iyi karıştırabilirsiniz.

Karışımı bir kutuya koyun. Yaklaşık 50 ml’lik bir kaba ihtiyacınız olacak.

Hafif masaj hareketleriyle istenilen bölgeye uygulayın. Yarım saat bırakın ve daha sonra maden suyuyla cildinizi temizleyin.

Cildinizi gençleştirmek ve yüz masajı yapmak için bu kremi kullanabilirsiniz.  Kremi buzdolabında saklayın. Krem cildinize iyi gelir ve etkilerden memnunsanız, bir tane daha yapabilirsiniz. İçindeki maddeler doğal olduğundan ve daha uzun süre bekletildiğinde bozulacağından, tek kullanımlık yapın.

İhtiyacı olan kişiye yardımcı olur o yüzden Facebook’taki Arkadaşlarınız ve Ailenizle Paylaşmayı Unutmayın!

www.kadindayasam.com özel haberidir. Haberin Aktif linki verilmeden kullanılamaz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.