Sadece 3 hafta BU SUYU İçtiler ve verdikleri kilolar İnanılmazdı! Sağlığa olan etkileri şok etti!

A+
A-
Sadece 3 hafta  BU SUYU İçtiler ve verdikleri kilolar İnanılmazdı! Sağlığa olan etkileri şok etti!

Domates suyu ile zayıflama kürü

Tayvan Üniversitesi’nden bilim adamları, bunun arkasındaki nedeni keşfetmek için bir deney yaptı.

Kadınları farklı yaş, kilo ve tipte seçtiler ve onlara 3 hafta boyunca bir bardak domates suyu tüketmelerini sağladılar.

Yakında, deneklerin kilo vermeye başladığını fark ettiler ve bilim adamları atılan sadece sıvıdan değil, sadece yağ birikimiydi!

Deney yapan uzmanlar, “Denekler, beslenme veya egzersiz alışkanlıklarında herhangi bir değişiklik yapmadı ve sadece birkaç gün sonuçların farkedilebildiğini” belirtti.

Deneyin başında ve sonunda, deneklerin kanını analiz ettiler.

Uzmanlar, “Kolestrol seviyeleri önemli ölçüde azaldı. Domateslerde bulunan likopen sayesinde oldu.

Bu deney ayrıca günlük bir bardak domates suyunun bağışıklık sistemini güçlendirdiğini, kalp rahatsızlıklarını koruduğunu ve kanser oluşumunu önlediğini keşfettiler. Buna ek olarak, bu şaşırtıcı meyve suyu, sindirim sorunlarıyla mücadelede çok yararlıdır, sıvıların atılımını teşvik eder, sağlığı korur ve idrar hastalıkları, pankreas ve karaciğer ve akciğer hastalıklarından korunmamızı sağlar.

Bu meyve suyu, daha parlak bir cilt kazandırır. Ayrıca öksürükle karşı savaşırken, kansızlığı etkisiz hale getirir, romatizmal semptomları hafifletir ve kan sayımını arttırır.

Yorgun ya da egzersiz yapmışsanız, ağrıları azaltmak için bu suyu tüketmelisiniz. Çok zengin magnezyum kaynağı olduğu için, kas kramplarını tedavi etmenize yardımcı olan domates suyu. 100 gramda yaklaşık 11 mg içerir.

Domatesler ayrıca yüksek miktarlarda potasyum, kalsiyum, bitki proteinleri, karbonhidratlar ve çok önemli C vitamini içerir. Dolayısıyla, bu yararlı alışkanlığı uygulamaya başlamanın zamanı geldi.

Bu suyu tüketmeyi planlıyorsanız, domateslerin organik olduğundan emin olun, bu suyun sağladığı tüm sağlık yararlarını elde etmek isterseniz.

3 haftalık domates suyu kürü malzemeleri

Bu suyu evinizde hazırlamanız gerekir ve 3 kilogram domates, 2 yemek kaşığı tuza ihtiyacınız olacaktır. Tuz himalaya tuzu olursa faydası artar.

3 haftalık domates suyu kürü yapılışı

Domatesleri soğuk su ile iyice yıkayın. Onları rendeleyin,  tuz ekleyin ve pişirin.

Kaynadıktan sonra 10 dakika daha pişirin. Her zaman karıştırmayı unutma. Karışımı steril cam şişelere koyun ve iyice kapatın. Suyu soğumaya bırakın ve şişeleri dolapta saklayın. Her gün bir bardak tüketin!

İhtiyacı olan kişiye yardımcı olabileceğinden Facebook’taki Arkadaşlarınız ve Ailenizle Paylaşmayı Unutmayın!

www.kadindayasam.com özel haberidir. Haberin Aktif link verilmeden kullanılamaz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.