BAĞIRSAKLARINIZI DÜZENLEYECEK HARİKA KARIŞIM, BELİNİZİ İNCELTİN VE ŞİŞKİNLİĞİNİZİ TEDAVİ EDİN!

A+
A-
BAĞIRSAKLARINIZI DÜZENLEYECEK HARİKA KARIŞIM, BELİNİZİ İNCELTİN VE ŞİŞKİNLİĞİNİZİ TEDAVİ EDİN!

Bağırsak düzenleyen çok hızlı yağ yakan hibiskus sinameke çayı tarifi

Sizi şaşırtacak çay, bağırsak hareketlerini düzenler, karnınızın boyutunu azaltır ve şişkinliği hafifletir. Eğer biraz kilo vermeye çalışıyorsanız,kolaylıkla doğal malzemelerden yapacağınız çay sizin için idealdir. Çay, vücuttaki şişkinlik ve ödemi azaltır ve kilo vermede çok etkilidir.

Kilo vermenize yardımcı olmanın yanı sıra, içinde yaşlanmayı yavaşlatan ve genel sağlığınızı iyileştiren antioksidanlarda bol miktarda bulunur. Bağırsakların işlevini düzenleyen sinameki yaprağının yanı sıra, ödem tutma özelliğini ortadan kaldırabilen güçlü bir doğal idrar söktürücü olan hibiskusa dayanıyor. Aynı zamanda zencefil ve tarçın, metabolizmanızı hızlandıracak ve kilo vermenize yardımcı olacak iki güçlü termojenik bileşen içerir. Çayın hazırlanması şu şekildedir:

Bağırsak düzenleyen çok hızlı yağ yakan hibiskus sinameke çayı malzemeler

  • 1 çorba kaşığı Hibiskus
  • 1 çorba kaşığı kurutulmuş sinameki yaprağı
  • 1 çubuk tarçın
  • 1 parça zencefil
  • 1 litre su

Bağırsak düzenleyen çok hızlı yağ yakan hibiskus sinameke çayı yapılışı

Tüm malzemeleri bir kapta suya koyun, sonra kaynatın ve yaklaşık 3 dakika düşük ateşte tutun. Şimdi, karışımı 5 dakika kadar soğumaya bırakın, sonra hafifçe sıkın ve 15 gün boyunca her gün 1 litre çay için. Sonuçlardan memnun değilseniz, bir hafta ara verin ve işlemi 15 gün daha tekrarlayın. İstediğiniz günün her saatinde içebileceğiniz bir çaydır. Malzemeler kolayca kullanılabilir ve ucuzdur. Bununla birlikte, sinameki yapraklarını bulmak zor olabilir, dolayısıyla onları elde edemiyorsanız, tarifi onsuz hazırlayabilirsiniz.

Not: Çay yüksek tansiyondan muzdarip insanlar için tavsiye edilmez. Bir hafta süreyle alıp mola vermenizi ve içerdekilere duyarlıysanız, kullanmadan önce doktorunuzla danışmanızı öneririz. Çay sıcak veya soğuk tüketilebilir ve bazı ballarla tatlandırılabilir.

Lütfen 1 kez paylaş herkes faydalansın.

www.kadindayasam.com özel haberidir. Haberin aktif linki verilmeden kullanılamaz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.